Opět můžete plnit vánoční přání. Dětem i seniorům!

Opět můžete plnit vánoční přání. Dětem i seniorům!
Ilustrační foto ber

Již desátý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci se spolkem Dobré místo pro život. Radost budete moci opět udělat dětem i seniorům z našeho regionu.

„I letos půjde o dárky pro klienty z Domova Daliborka Prostějov, seniory z Domova pro seniory Jesenec, seniory z Domova seniorů Prostějov, Centra sociálních služeb Prostějov i Léčebnu dlouhodobě nemocných Nemocnice Prostějov," vypočítala prostějovská hlavní organizátorka, předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. 

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu, jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme již po osmé. Dárky tentokrát poputují dětem z Azylového centra Prostějov, dětem ze sociálních slabých rodin, o které pečuje SOS Kompas Prostějov, a Dětské domovy Plumlov a Konice," doplnila Milada Sokolová.

Kolem dvě stě padesáti dárků, které může veřejnost věnovat, je vystaveno na webových stránkách spolku Dobré místo pro život. 

Ty pro děti najdete na https://www.dobremistoprozivot.cz/stromprostejov2021, pro seniory pak na 

https://www.dobremistoprozivot.cz/stromprostejovseniori2021. (ber)

Poslat nový komentář