Nová sezóna začne až v roce 2021, vzkazuje divadlo

Nová sezóna začne až v roce 2021, vzkazuje divadlo
ilustrační foto Divadlo Kalich

Od ledna 2021 se prolnou termíny představení předplatitelských skupin sezóny 2019/2020 s termíny sezóny 2021 (leden–červen).

Vánoční koncert Orchestru Václava Marka je zrušen a od pondělí 23. listopadu do pátku 18. prosince bude divadlo vracet vstupné. Částka za vstupenky, zakoupené online, bude řešena v systému Ticketportalu dle jejich obchodních odmínek. Originál vstupenky můžete zaslat i poštou. Uveďte jméno a příjmení, telefon a číslo účtu, na který mají být peníze zaslány.  

Provoz divadelní pokladny není omezen, a tak využijte předvánoční čas k nákupu netradičního vánočního dárku pro své blízké v podobě divadelní vstupenky či voucheru.

„Novou sezónu začínáme oceněným představením Bezruký Frantík Divadla pod Palmovkou. Představitel hlavní role Jakub Albrecht získal v loňském roce Cenu divadelní kritiky a v letošním roce za ni byl nominován na Cenu Thálie!

A nechte se zlákat i na „velká“ jména hereckého a hudebního světa, jakými jsou třeba Bára Hrzánová a Dagmar Pecková. V Prostějově je uvítáme 3. března jako temperamentní divy v inscenaci Carmen Y Carmen“ vzkazuje ředitelka Jana Maršálková. (red)

Poslat nový komentář