sezóna

Nová sezóna začne až v roce 2021, vzkazuje divadlo

ilustrační foto Divadlo Kalich

Od ledna 2021 se prolnou termíny představení předplatitelských skupin sezóny 2019/2020 s termíny sezóny 2021 (leden–červen).

Vánoční koncert Orchestru Václava Marka je zrušen a od pondělí 23. listopadu do pátku 18. prosince bude divadlo vracet vstupné. Částka za vstupenky, zakoupené online, bude řešena v systému Ticketportalu dle jejich obchodních odmínek. Originál vstupenky můžete zaslat i poštou. Uveďte jméno a příjmení, telefon a číslo účtu, na který mají být peníze zaslány.  

Provoz divadelní pokladny není omezen, a tak využijte předvánoční čas k nákupu netradičního vánočního dárku pro své blízké v podobě divadelní vstupenky či voucheru.

Nová divadelní sezóna je tříhvězdičková. Předprodej začne v říjnu

Foto Divadlo Kalich

Městské divadlo v Prostějově prodlužuje stávající sezónu 2019–2020 do konce roku 2020. Nová sezóna proto začne v lednu 2021 a nabídne do konce června ve všech předplatitelských skupinách tři divadelní skvosty.

Diváci se mohou těšit na inscenace ověnčené cenami, inscenace vycházející z filmových i knižních bestsellerů, inscenace zbrusu nové či léty prověřené. Výjimečné divadelní hry přinášejí především témata mezilidských vztahů opírající se o mimořádné herecké výkony.

V pražských a brněnských divadelních souborech budou excelovat výrazné osobnosti – Milan Kňažko, Jan Révai, Matouš Ruml, Martin Hofmann, Chantal Poullain, Tereza Dočkalová, Jakub Albrecht, Igor Orozovič, Aleš Háma, Milan Šteindler, Adrian Jastraban.