Domovní správa

Aquapark zahájí sezonu 12. června

ilustrační foto Domovní správa Prostějov

Koupací sezona 2020 Aquaparku Prostějov bude zahájena v pátek 12. června. 

V červnu se budeme moci koupat celý týden v době od 10 do 19 hodin, v červenci a v srpnu potom dokonce od 9 do 20 hodin.   

„Areál je otevřený v případě příznivého počasí - informaci o otevření Aquaparku si můžete ověřit na telefonním čísle 778 416 662,“ doplnil informaci jednatel DS Prostějov Vladimír Průša s tím, že i v letošním roce platí nabídka rodinného vstupného. (ber)

Domovní správa ruší všechny akce!

ilustrační foto plakát

Ve Společenském a kulturním centru Prostějov jsou zrušeny všechny plánované akce – mj. koncert V. Neckáře, skupiny Katapult, ples i divadlo pro děti, vzkazuje za Domovní správu Prostějov jednatel Vladimír Průša.

Co se týče bruslení na zimním stadionu, očekáváme, že bude omezeno či zcela zrušeno na základě odpoledního vyjádření vlády, ač na webových stránkách města je uvedeno, že bruslení veřejnosti je omezeno počtem do celkového stavu 100 bruslících. (red)

Led je hotov. Prozatím ne pro veřejnost!

ilustrační foto dspv

Prostějovský zimní stadion je připraven na nadcházející sezonu. K dispozici je ode dneška i led. Veřejnost si na něj ale ještě počká.

"Veřejnost bude mít možnost jít na led o prvním srpnovém víkendu," sdělil dnes PvNovinkám jednatel Domovní správy Prostějov Vladimír Průša. "Je to hlavně proto, že led není ještě tak kvalitní, aby nedošlo k jeho poškození," dodal. (ber) 

Bruslení končí!

ilustrační foto dsp-pv.cz

Pokud si chcete ještě zabruslit a využít ledové plochy prostějovského zimního stadionu, neváhejte. Provoz bude ukončen v neděli 29.4.2018.

"Ledová plocha bude opět v provozu od měsíce července 2018," informuje Domovní správa. (red)

 

Zastupitelstvo schválilo odpis pohledávky evidované domovní správou. V částce 1,2 milionu

ilustrační foto domovní správa

Vzdání se práva na pohledávky evidované Domovní správou Prostějov, s.r.o. projednávalo v pondělí prostějovské Zastupitelstvo. Schválilo odepsání pohledávky s příslušenstvím v celkové výši 1.218.266,53 Kč.

"Jedná se o tři pohledávky z nájemného a vyúčtování služeb spojených s užíváním bytů. Tyto pohledávky byly vymáhány transparentním způsobem s důrazem snižovat efektivním způsobem počet dlužníků. U všech těchto pohledávek byla zjištěna prokazatelná nedobytnost," uvedl jednatel Domovní správy Vladimír Průša.  Podle jeho slov v jednom případě dlužník zemřel bez zanechání majetku, z něhož by bylo možné pohledávku uspokojit, ve dvou případech byla zastavena exekuce pro nemajetnost povinného.

Ceny tepla klesnou, vzkazuje Domovní správa

ilustrační foto dTest.cz

Dobrá zpráva putuje do prostějovských domácností, které odebírají teplo z městských kotelen. Zálohová cena pro rok 2018 činí 481,55 Kč/GJ (vč. DPH), což je v horizontu posledních tří let pokles o 161 Kč/GJ, tedy o více než 25%. 

„Tohoto snížení se nám podařilo dosáhnout nejen příznivým vývojem cen plynu, ale především vybudováním kogeneračních jednotek (společná výroba elektřiny a tepla – pozn. red.) na čtyřech největších kotelnách, které garantují příznivé ceny i do budoucna,“ konstatuje jednatel Domovní správy s.r.o. Vladimír Průša s tím, že konkrétní úspora na jednu bytovou jednotku oproti roku 2015 se tak bude pohybovat v řádech 3 – 4 tisíc korun.

Domovní správa hledá účetní!

ilustrační foto dsp-pv.cz

Domovní správa Prostějov, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici účetní - evidence nájmu. 

"Požadujeme středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost problematiky DPH a účetnictví, praxi v oboru. Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel), samostatnost, zodpovědnost, znalost programu Helios Orange vítána," vzkazuje Domovní správa. Nástup je možný od února 2018.

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 15.12. 2017 na adresu: Domovní správa Prostějov, s.r.o., Pernštýnské nám. 176/8, 79601 Prostějov nebo na e-mail: dsp@dsp-pv.cz .

(red)

 

Domovní správa nabízí práci! Účetní-referent předpisu nájmu

ilustrační foto wikimedia.org

Domovní správa Prostějov hledá pracovníka na pozici účetní-referent předpisu nájmu. Přihlášky přijímá do 10.11. 2015.

Požadavky jsou středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením, znalost problematiky DPH a účetnictví, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), znalost programu SSB2000 vítána (není podmínkou) a pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.
„Nástup je možný ihned," informuje Domovní správa Prostějov.
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 10.11.2015 na adresu Domovní správa Prostějov, s.r.o., Pernštýnské nám. 176/8, 796 01 Prostějov nebo na e-mail jana.vlcova@dsp-pv.cz. (red)

Chcete garáž? Domovní správa jednu nabízí

Foto DS pv

Domovní správa Prostějov, s.r.o. nabízí k pronájmu zděnou garáž o rozloze cca 17 m2 na adrese Komenská 6 – budova Společenského domu Prostějov.

Rozměry garáže: šířka 3,05 m, délka 5,62, výška 2,05 m, šířka dveří 2,40 m. „Vjezd je z parkoviště na levé straně budovy (naproti FÚ),“ upozorňuje Domovní správa. Bližší informace najdete na http://www.dsp-pv.cz/cz/p/garaz-v-budove-spolecenskeho-domu/. (ber)

Chcete podnikat na Pernštýnském náměstí? Připravte si obálku

ilustrační foto dsp-pv.cz

 

Rada města Prostějova vyhlásila záměr pronájmu prostoru sloužícího podnikání  na Pernštýnském náměstí 183/4 formou neveřejného vícekriteriálního řízení (forma obálkové metody).

Jde o prodejnu v přízemí budovy o rozloze 94,40 m2. “Je vyloučeno provozování výherních hracích přístrojů, prodeje erotického zboží apod.,“ upozorňuje pronajímatel, Domovní správa Prostějov.

Bližší informace na http://ude.prostejov.eu/Dokument.aspx?file=S00A0B13HPI9&pc=0&filepri=S00A0B13HPI9.

Ve stejném objektu je k pronájmu další prodejna a také parkovací místo. (ber)