Zlatá brána místo Prioru? Zapomeňte

Zlatá brána místo Prioru? Zapomeňte
Takhle měla vypadat Zlatá brána, obchodní galerie po přestavbě Prioru

Prior se přestavovat na nákupní galerii Zlatá brána nebude. Alespoň ne v letošním roce. Vyplývá to najevo ze sdělení společnosti v komerčním inzerátu uveřejněném v jednom periodickém tisku, kde oznamuje zákazníkům, že v letošním roce se provozní doba Prioru nemění.

Vedení obchodního domu Prior Prostějov představilo vizuální prezentaci Zlaté brány na společné tiskovce se starostou Miroslavem Pišťákem v závěru loňského října (informovali jsme zde). Přestavba podle plánů měla začít ve druhé polovině letošního roku, měla trvat asi devět měsíců a stát kolem stovky milionů korun. „Jako patriot města Prostějova, který zde s malými přestávkami bydlí dvaasedmdesát let, říkám: zaplať Pán Bůh za každou iniciativu, která zkrášlí a zpříjemní centrum města,“ ocenil tehdy aktivity vedení akciové společnosti starosta města Miroslav Pišťák.

Argumentů stojících za pozastavením projektu Zlaté brány může být víc: rozjeté finančně náročné projekty rekonstrukcí bývalých obchoďáků Prior v Teplicích a Přerově, současná ekonomická situace, nebo nedávná prezentace projektu společnosti Manthellan, velkoryse řešená obchodní galerie s více než 75 obchody, která má vzniknout na místě dnešního Společenského domu (informovali jsme zde).

(red)

Komentáře

Takže suma sumárum: někdo(nejmenovaný) četl nějaké noviny, kde byl inzerát, z něhož si "novinář" vydedukoval, že "Zlatá brána místo Prioru? Zapomeňte!" ... Děláte si srandu?

Poslat nový komentář