Zimní stadion se může chlubit novými šatnami a sociálkou

Zimní stadion se může chlubit novými šatnami a sociálkou
ilustrační foto MMP

Zbrusu nové sociálky a šatny poslouží návštěvníkům a sportovcům prostějovského Zimního stadionu. Toalety jsou opatřeny novou technologií, která se stará o čistotu a je odolná vůči vandalismu. Městskou kasu rekonstrukce přišla na více než 3,5 milionu korun.

Staré, nevyhovující a poničené sociální zařízení už je na zimním stadionu minulostí. Stavbaři dokončili práce na kompletní obnově nejen toalet pro veřejnost, ale také šaten pro mládež. Opraveny jsou dvě sociální zařízení určená pro veřejnost. Součástí stavebních prací bylo i vybudování nového vstupu do prostoru šaten pod tribunou, za střídačkami. Řada přišla taky na rekonstrukci dvou šaten pro mládež včetně vybaven.  Absolutní novinkou je systém, ve kterém sociální zařízení pro veřejnost pracuje. O splachování se stará speciální teplotní čidlo, které zaznamenává změnu teploty a nastavený mechanismus spouští splachování. Pisoáry jsou navíc z jednoho kusu vylisovaného nerezu a nedají se odnést ani utrhnout. V době kdy není hokejové utkání, se jednou za 24 hodin záchody samy automaticky propláchnou, aby byla zajištěna hygiena. Město tento systém v městském zařízení použilo poprvé. Rekonstrukce šaten a sociálního zázemí stála městskou pokladnu 3,58 milionu korun (včetně DPH). Práce prováděla firma Stavby Krejčí s.r.o., Prostějov. (Zdroj MMPv)

 

Komentáře

Stavby Krejčí vyhrála, protože to bylo domluvené předem v PéVéčku. (podplacený rozhodčí) Ať žije far play. Jinak je to hezky, otázka jak to vydrži dlouho.

Poslat nový komentář