Kino Metro70 slaví 50 let. V sobotu!

Kino Metro70 slaví 50 let. V sobotu!
Foto Metro 70

Prostějovské kino Metro70 slaví opožděně své 50. narozeniny. Vloni z oslav kvůli koronaviru sešlo, o to budou letos jedinečnější.  Popřát přijdou osobnosti filmového světa, režiséři, herci. Přijďte v sobotu 20. listopadu slavit s nimi a potkejte se s přáteli, sousedy, a vůbec se všemi, komu přirostlo k srdci.

„Už odpoledne v 16:00 pro vás chystáme předpremiéru filmu Král Richard: Zrození šampiónek. Kdo je Král Richard? Táta a trenér největších legend světového tenisu – sester Sereny a Venus Williamsových. Protože kdo jiný by měl týden před oficiální premiérou vidět životopisný film o nejslavnějších tenisových legendách než právě Prostějované,“ říká ředitelka Barbora Kucsa Prágerová.

Budete mít možnost vidět podobu rekonstruovaného foyer, prohlédnout si kinokavárnu, vyfotit se u fotozrcadla, připít si na zdraví a něco zakousnout. Večer od 19:30hodin strávíte ve společnosti herečky a zpěvačky Báry Polákové, dokumentaristy Víta Klusáka a režiséra Václava Marhoula, kteří si budou povídat o kinech, filmech a chrámech kultury obecně.

Počínaje cca 21 hodinou počítejte s vinylovou jízdou DJ dua.

„Navíc budete mít možnost přednostně koupit náš narozeninový merch, krásné modré plecháčky, trička, tašky, sešity nebo plakáty. Tak se dlouho nerozmýšlejte, je jich omezené množství,“ dodává ředitelka.  (ber)

Poslat nový komentář