Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!

Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Foto archiv RIC MMP a SPF
Další fotky: 
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!
Svíce, tma, nádherné snímky, báječná atmosféra a vzpomínky. Vernisáž na zámku!

 

Za svitu svíček a nádherných tónů písně Pozdraveno budiž světlo v podání hudebního sboru Proměny byla v úterý ve výstavní galerii Regionálního infocentra v prostějovském zámku slavnostně zahájena vernisáž fotografické výstavy Spolku prostějovských fotografů, nazvané IV. Memoriál Luďka Mařáka.

 "Rok se sešel s rokem a my se opět scházíme u výroční fotografické výstavy našeho spolku, pořádané na památku zakládajícího člena našeho spolku a výborného kamaráda Luďka Mařáka", řekl na úvod vernisáže další zakládající člen Spolku prostějovských fotografů Josef Franc."Výstava je zároveň věnována i památce kamarádky a dobré duše našeho spolku, novinářky Jarmily Pospíšilové. Společná výstava je takovým ohlédnutím jednotlivých autorů za uplynulým rokem a ukázkou několika snímků, které se jim v tomto období podařilo zachytit hledáčkem fotoaparátu. Snad se budou líbit i návštěvníkům výstavy", dodal Franc. Josef Franc poděkoval za podporu Statutárnímu městu Prostějov, díky němuž může tato již tradiční výstava probíhat v příjemných prostorách prostějovského zámku a zároveň i Okrašlovacímu spolku v Prostějově, vedenému Miladou Sokolovou. Velké díky patřily pěveckému sdružení Proměny, jehož nádherný zpěv příjemně doladil atmosféru vernisáže. (red)

Poslat nový komentář