Zapojte se do soutěže Zoo Olomouc o nejlépe vyfotografované mládě

Zapojte se do soutěže Zoo Olomouc o nejlépe vyfotografované mládě
foto ZOO Olomouc

Pokud plánujete návštěvu olomoucké zoologické zahrady, můžete se zapojit do soutěže o nejlépe vyfocené mládě. Obrázky pak zašlete do zoo. V pondělí 6. září zveřejní odborná porota nejvydařenější snímky, z nichž bude široká veřejnost až do 26. září vybírat ty nejlepší.

Cílem soutěže je vybrat nejzdařilejší fotografii mláděte, pořízenou v Zoo Olomouc od 1. července do 31. srpna 2021. Jeden soutěžící může zaregistrovat maximálně jednu fotografii, která musí být autorským dílem. "Podmínkou zařazení do soutěže je zakoupení vstupenky v tomto období a zaslání fotokopie či scanu její rubové strany s vytištěným datem společně se soutěžní fotografií na email marketing@zoo-olomouc.cz. Od 6. září se pak na facebookové stránce Zoo Olomouc spustí hlasování ve prospěch pětice nejúspěšnějších fotografů," upřesňuje za marketingové oddělení olomoucké zoo Pavel Javůrek.

Pět fotografií s nejvíce hlasy bude oceněno věcnými cenami a výsledky budou zveřejněny v následujícím týdnu na facebooku a webových stránkách Zoo Olomouc i v internetovém časopise ORYX. Hlavní cenou je poukaz na zážitkový program "Zoo zadními vrátky" pro jednu osobu a doprovod.

Více informaci najdete na https://www.zoo-olomouc.cz/letni-fotosoutez-o-nejhezci-fotografii. (red)

Poslat nový komentář