Den prevence diabetu se bude konat v nemocnici
Vydáno: Ne, 10/22/2017 - 09:56
Den prevence diabetu se uskuteční v úterý 14. listopadu od 7 do 12 hodin ve vstupní hale v polikliniky (ulice Mathonova).
Přijďte si nechat vyšetřit hladinu cukru v krvi, ochutnat dia sladidla a výrobky z nich, nebo se poradit s nutričními terapeuty o správném stravování.
Akci pořádá Zdravé město Prostějov, Střední zdravotnická škola a Nemocnice Prostějov. (red)

Poslat nový komentář