V prostějovské nemocnici pečují o 32 nemocných s Covid-19
Vydáno: Po, 01/03/2022 - 15:31
V nemocnicích Středomoravské nemocniční došlo v závěru loňského roku a začátkem toho letošního k celkovému poklesu pacientů s covid-19. V mezitýdenním srovnání jde konkrétně o pokles deseti nemocných. Aktuálně je hospitalizováno celkem 62 pacientů s onemocněním covid-19.
"Nejvíce jich je v Nemocnici Prostějov, ve které zdravotníci pečují o 32 nemocných, kdy šest je ve vážném stavu, z toho čtyři vyžadují podporu umělé plicní ventilace," sdělil PvNovinkám mluvčí nemocnice Adam Knesl.
Nemocnice Přerov má 24 pacientů s covidem, z toho čtyři na lůžkách intenzivní péče, z toho jeden pacient na UPV. Dalších šest pacientů s koronavirem je pak v Nemocnici Šternberk. (red)

Poslat nový komentář