Sportcentrum hledá nového člověka do týmu! Je to práce pro vás?

ilustrační foto Sportcentrum - DDM

Sportcentrum – dům dětí a mládeže Prostějov, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Pedagog volného času.

Místo výkonu práce: Prostějov

Pracovní poměr: Na dobu určitou/neurčitou

Výše úvazku: Plný

Platové zařazení: 10 platová třída

Předpokládaný nástup: září 2018, popř. dle dohody.

Požadavky: Odborná kvalifikace pro výkon práce pedagoga volného času (zaměření na sport/kreativitu). Příjemné a profesionální vystupování. Organizační schopnosti, aktivní přístup k práci. Umění komunikace s lidmi, hezký vztah k dětem. Vysoká spolehlivost a zodpovědnost, loajalita, pracovitost. Trestní bezúhonnost. Znalost práce na PC

Není podmínkou: Praxe v oboru. Platné licence instruktorů

Náplň práce: Vedení zájmových útvarů. Organizace a pořádání příležitostných akcí, příměstských a pobytových táborů. Související práce.

Nabídka: Kreativní práce v příjemném prostředí školského zařízení s mnohaletou tradicí, vysokou kvalitou nabízených služeb a dobrou pověstí. Bezkonfliktní a přátelský kolektiv zaměstnanců. Možnost dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Benefity FKSP i pružnou pracovní dobu.

Termín uzávěrek přihlášek do výběrového řízení a zaslání životopisů: 22. srpna 2018.

Kontakt: Jan Zatloukal: jzatloukal@sportcentrumddm.cz, +420 777 311 108

(red)

Poslat nový komentář