Hasiči vyrazili za ohněm do Stražiska!
Vydáno: St, 04/30/2014 - 21:25
"Bylo to v obci Stražisko na Prostějovsku, kdy oznamovatel ve 20:05 hodin v oznámení uvedl, že vidí v dálce za domem hořet stromy. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Konice a dobrovolní hasiči
ze Stražiska, Ptení a Přemyslovic. Když hasiči přijeli na místo, zjistili, že na údajném místě požáru se pálí čarodějnice", uvedla k případu Vladimíra Hacsiková z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.. Požár byl proto překlasifikován na planý poplach.
"Situaci v souvislosti s pálením čarodějnic stále sledujeme", dodala Hacsiková. (red)
Hasiči v Olomouckém kraji vyjížděli 30. dubna 2014 do 21 hodin pouze k jednomu nahlášenému požáru, který měl souvislost s pálením čarodějnic.

Poslat nový komentář