bleší trh

Bleší trh opět lákal na rarity i starožitnosti

ilustrační foto

Nedělní dopoledne patřilo na městské tržnici blešímu a sběratelskému trhu. I tentokrát byla nabídka velmi pestrá.

„Koupil jsem úžasný nůž, zavírací kudlu s dřevěnou rukojetí. Takový míval děda, chodil s ním na houby," pochlubil se jeden z nakupujících.

Velkou pozornost lákali obří pavouci a motýli, zájmu se těšilo rovněž staré sklo a porcelán.

Pokud jste se v neděli na trh nedostali, další se konají už v červnu a hned dva - 6. a 30., opět v neděli. (ber)

Sběratelské a bleší trhy opět v neděli!

Foto FB Jindřich Skácel

V neděli 12. května v době od 8 do 11 hodin můžete zamířit na městskou tržnici v Prostějově. Konají se tam další sběratelské a bleší trhy.

V nabídce jsou poklady z půdy v podobě starých obrazů, nádobí, rádií a dalších zajímavostí nevyčíslitelné hodnoty. Navíc bude na stánku galeristy a pořadatele trhů Jindřicha Skácela k vidění obraz Patrika Saudka. Ten na žádost Jindřicha zpodobnil letošního oslavence – básníka Jiřího Wolkera. (ber)

Tip na neděli. Bleší a sběratelský trh

Ilustrační foto archiv PvN

V pořadí druhý letošní bleší trh bude mít premiéru v neděli v areálu městské tržnice v Prostějově. Jako vždy tady na sběratele a milovníky starých věcí bude čekat řada pokladů.

Hračky, odznaky, sklo, porcelán, knihy, bižuterie, obrazy či vzácné vydání časopisu Playboy, přiláká jistě řadu zájemců. „Trh se bude konat opět v době od 8 do 11 hodin," přidal pozvání galerista a pořadatel Jindřich Skácel. (ber)

Další blešák už v neděli!

ilustrační foto ber

Tradici bleších trhů se rozhodl obnovit prostějovský galerista Jindřich Skácel. Ten první pořádal 18. července, druhý v neděli 29. srpna. Třetí chystá na 10. října, opět na městské tržnici.

"V době od 7 do 11 hodin si zájemci budou moci koupit obrazy, sklo, hračky, kuchyňské potřeby, hodinky a další, nejen sběratelské předměty," vzkazuje Jindřich Skácel. Pro prodejce je cena 200 korun za stůl, veřejnost má vstup zdarma. (ber)

Další blešák v říjnu!

ilustrační foto ber

Tradici bleších trhů se rozhodl obnovit prostějovský galerista Jindřich Skácel. Ten první pořádal 18. července, druhý v neděli 29. srpna. Třetí chystá na 10. října, opět na městské tržnici.

"V době od 7 do 11 hodin si zájemci budou moci koupit obrazy, sklo, hračky, kuchyňské potřeby, hodinky a další, nejen sběratelské předměty," vzkazuje Jindřich Skácel.

Pro prodejce je cena 200 korun za stůl, veřejnost má vstup zdarma. (ber)

OBRAZEM: Nedělní blešák se opět povedl

ilustrační foto

Tradici bleších trhů se rozhodl obnovit prostějovský galerista Jindřich Skácel. Ten první pořádal 18. července, druhý v neděli 29. srpna.

Po celé dopoledne proudily městskou tržnicí zástupy lidí. Na své si přišli zvědavci i ti, kdo přišli nakoupit. A bylo co - od obrazů, přes sklo, hračky, kuchyňské potřeby po hodinky. „Odnáším si několik dětských knížek pro vnoučata a krásnou vázičku mě pro radost," pochlubila se paní Marta. (ber)

Kam v neděli? Na blešák do tržnice!

ilustrační foto pixabay.com

Tradici bleších trhů se rozhodl obnovit prostějovský galerista Jindřich Skácel. Ten první pořádá v neděli 18. července dopoledne v prostorách městské tržnice.

„V době od 7 do 12 hodin bude možnost prohlédnout si a zakoupit nejrůznější sběratelské předměty, ale i starožitnosti, hračky, porcelán, obrazy, hodiny a podobně,“  sdělil PvNovinkám Skácel s tím, že vstup je zdarma. Prodeji pak za stůl zaplatí 200 korun. (ber)

Bleší trhy opět v listopadu!

ilustrační foto plakát

 

Čtvrté sběratelské setkání je naplánováno na neděli 15. listopadu do Národního domu v Prostějově. Jak organizátoři doufají, vrátí se takzvané bleší trhy do města už natrvalo.

Sběratelské setkání můžou využít ať už filatelisté či starožitníci, v podstatě ale sběratelé čehokoliv. Najdete zde celé sbírky i kousky, nalezené v pozůstalosti či na půdách. V přednáškovém sále Národního domu se „blešák“ pod taktovkou pořadatelů z OS Červené barety  rozjede už v 7 ráno, potrvá do 12 hodin. (red)

Bleší trhy již v neděli!

ilustrační foto

 

Třetí sběratelské setkání je naplánováno na neděli 26. dubna do Národního domu v Prostějově. Jak organizátoři doufají, vrátí se takzvané bleší trhy do města už natrvalo.

Sběratelské setkání můžou využít ať už filatelisté či starožitníci, v podstatě ale sběratelé čehokoliv. Najdete zde celé sbírky i kousky, nalezené v pozůstalosti či na půdách. V přednáškovém sále Národního domu se „blešák“ pod taktovkou pořadatelů z OS Červené barety rozjede už v 7 ráno, potrvá do 13 hodin. (red)

Připomínáme: Bleší trhy opět v Prostějově!

ilustrační foto plakát

 

Třetí sběratelské setkání  je naplánováno na neděli 26. dubna do Národního domu v Prostějově. Jak organizátoři doufají, vrátí se takzvané bleší trhy do města už natrvalo.

Sběratelské setkání mohou využít ať již filatelisté či starožitníci, v podstatě ale sběratelé čehokoliv. Najdete zde celé sbírky i kousky, nalezené v pozůstalosti či na půdách. V přednáškovém sále Národního domu se „blešák“ rozjede už v 7 ráno, potrvá do 13 hodin. „První setkání se uskutečnilo loni v květnu, druhé v říjnu. „Měli jsme mnohem víc vystavovatelů, než na prvním setkání a doufáme, že trend bude pokračovat,“ uvedl  Michal Mucha z pořádajícího občanského sdružení Červené barety.