borůvkové hody

Tip na neděli. Borůvkové hody ve Žraloku

Foto ber

Pokud přemýšlíte, co si dát za dobrůtku, vyrazte do plumlovského kempu Žralok. Od 12 hodin jsou tam opět borůvkové hody.

Mistři kuchaři z Hotelu Zlechov pro vás připravují borůvkové lahůdky. Modré kuličky nacpali do maxi knedlíků, jsou součástí palačinek, tvarožníku i zmrzlinového poháru. Dát si je můžete také horké se zmrzlinou a šlehačkou. „Knedlík je vnikající a obrovský, navíc jsem si dala i borůvkový likér. Neskutečná dobrota," pochlubila se jedna z labužnic. Pro abstinenty a řidiče je v nabídce i borůvková limonáda. (ber)

Tip na sobotu. Borůvkové hody ve Žraloku

Foto plakát

V sobotu 26. a neděli 27. srpna, nabídne kemp Žralok v Plumlově oblíbené borůvkové hody. Akce po oba dny začíná ve 12 hodin.

Speciality s příchutí borůvek ovládnou chuťové buňky každého návštěvníka, potěší je maxiborůvkové kynuté knedlíky, palačinky s borůvkovou marmeládou či tvarožník s borůvkami. Mlsouni si rádi vychutnají zmrzlinové poháry s borůvkami a vlašskými ořechy. Spláchnout výše uvedené likéry bude možné borůvkovou limonádou nebo likérem. Všechny pochoutky připraví vyhlášení kuchaři z Hotelu Zlechov, kteří mají letité zkušenosti z penzionu Hvězda pod Pradědem. (red)