druhá liga

Víme první: další posilou Jestřábů Šimon Antončík

zdroj: www.lhkjestrabi.cz

Příliv zajímavých posil do prostějovského hokejového klubu očividně nekončí.

Dalším jistým posílením kabiny Jestřábů se stal útočník Šimon Antončík, který přichází se zkušenostmi z extraligové Sparty, za níž sice sehrál jediný soutěžní zápas, ale nastupoval v první lize za celky Písku a Litoměřic.

Jen dvě skupiny

Soud řešící nehodu ve Vrahovicích je odročen. Viděla svědkyně to, co ostatní přehlédli?

ilustrační foto

Soudní líčení je opět, tentokrát naposledy, odročeno. Obviněná motoristka měla údajně způsobit vážnou dopravní nehodou policistů, kteří 28. března loňského roku, stíhali ve Vrahovicích neukázněného motorkáře. Jednání přineslo řadu odpovědí jak na otázky technického stavu a vybavení policejního auta, tak výpověď nové svědkyně. Ta zřejmě viděla to, co ostatní svědci nehody nezahlédli.

Soudní jednání nedospělo k rozsudku. Ke slovu se dnes dostali soudní znalci obou znesvářených stran. Neshoda panovala jak v oblasti brzdné dráhy, střetové rychlosti nebo třeba klíčové záležitosti, kterou je technické vybavení policejního auta. Bude na soudkyni Adéle Pluskalové, aby mimo jiné sama posoudila, zda policisté měli právo přednosti v jízdě.

Novinkou jednání byla svědkyně (redakce její jméno zná), která událost viděla z bezprostřední blízkosti a u zraněných policistů byla jako jedna z prvních.