hra

Kdo vyhrál volňásky na EXIT GAME?

ilustrační foto Exit game

 

Hledáte nové dobrodružství, které prožijete se svou rodinou, nebo jste již unaveni z běžně dostupných forem zábavy s kamarády? Pak vyzkoušejte Exit Game. Tahle interaktivní hra je nezapomenutelným zážitkem, který vás a vaši rodinu či kamarády vtáhne do dobrodružství, na které nikdy nezapomenete. Otestujte si své schopnosti a týmovou spolupráci a pokuste se uniknout za 60 minut. 

Pokud jste se již otestovali své schopnosti a kreativní myšlení ve virtuálním světě počítačových her, Exit Game vám nabízí stát se součástí reálného příběhu a navíc možnost tento příběh vytvářet. Exit Game nabízí sofistikovanou hru se záhadami na vysoké úrovni, které jsou výzvou i pro ty nejlepší hráče. „Cílem je rozluštit kódy a šifry, využít všechny indicie a dostat se ven za méně než 60 minut. Pokud vám to nestačí, můžete zkusit zlomit rekord Exit Game a dostat se ven v nejrychlejším čase,“ říká Jakub Svoboda.Exit Game se nachází v samém centru Olomouce.

Vyhrajte lístky na Exit Game!

ilustrační foto Exit game

 

Hledáte nové dobrodružství, které prožijete se svou rodinou, nebo jste již unaveni z běžně dostupných forem zábavy s kamarády? Pak vyzkoušejte Exit Game. Tahle interaktivní hra je nezapomenutelným zážitkem, který vás a vaši rodinu či kamarády vtáhne do dobrodružství, na které nikdy nezapomenete. Otestujte si své schopnosti a týmovou spolupráci a pokuste se uniknout za 60 minut. Exit Game si můžete zahrát v Olomouci a s PvNovinkami vyhrát vstupenky.

Pokud jste se již otestovali své schopnosti a kreativní myšlení ve virtuálním světě počítačových her, Exit Game vám nabízí stát se součástí reálného příběhu a navíc možnost tento příběh vytvářet. Exit Game nabízí sofistikovanou hru se záhadami na vysoké úrovni, které jsou výzvou i pro ty nejlepší hráče. „Cílem je rozluštit kódy a šifry, využít všechny indicie a dostat se ven za méně než 60 minut. Pokud vám to nestačí, můžete zkusit zlomit rekord Exit Game a dostat se ven v nejrychlejším čase,“ říká Jakub Svoboda.

Nová outdoorová GPS hra i pro Prostějovany

ilustrační foto

Prostějovští majitelé GPS či chytrých mobilů s vestavěným GPS modulem si od nynějška mohou zpestřit svůj volný čas novou outdoorovou hrou - GeoCheckpointingem. První GeoCheckpoint byl umístěn v nedalekém okolí a čeká na své nálezce.

GeoCheckpointing je celosvětová outdoorová hra, v níž uživatelé pomocí GPS nebo mapy hledají kontrolní body, tzv. GeoCheckpointy. Cílem každého GeoCheckpointu je zavést uživatele na místo, které je něčím zajímavé. Nemusí vůbec jít pouze o významné památky či výjimečné přírodní pozoruhodnosti. Předmětem GeoCheckpointu může být třeba pěkné místo v lese, jezero či pěkný městský park.