Jana Bálešová

TS Free Dance pořádá příměstské tábory!

ilustrační foto plakát

Přemýlíte, kam vyslat dítko o prázdninách? Je alespoň trochu pohybově nadané, nebo byste rádi, aby se nadaným stalo? Pak neváhejte a přihlaste ho na příměstský tábor, který pořádá Taneční studio Free Dance. 

Na tradiční příměstský tábor Prázdniny v ráji můžete děti přihlásit na některý z týdenních turnusů v době od 10. července do 28. července. Tábor trvá vždy od pondělí do pátku a cena je 1350 korun. "Náplň činnosti během dne závisí na přízni počasí a preferencích zúčastněných dětí. Máme pro ně připraven nabitý prázdninový program plný her vevnitř i venku. V horkých dnech využijeme blízkého koupaliště ve Vrahovicích pro koupání a vodní hrátky. Máme naplánovány výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí Prostějovska, lektorky TS FREE DANCE budou s dětmi tančit a cvičit.

TS Free Dance hledá nové členy! Přihlásit se můžete i on-line

Foto archiv Jana Bálešová

TS Free Dance vyhlašuje zápis do tanečního souboru. Tentokrát své potomky či sami sebe můžete přihlašovat on-line na webu studia.

„Přijímáme přihlášky dětí ve věku od tří let a opravdu velmi uvítáme, když se budou hlásit kluci. Těch není nikdy dost a street dance je přesně pro ně,“ podotkla s úsměvem Jana Bálešová.

V kategorii mini soutěží děti od pěti let, ty menší chodí do taneční přípravky. „V tanci platí, že co se v mládí naučíš, poneseš si už napořád. S dětmi pracujeme moc rádi, jsou tvárné a plné nadšení,“ dodala.

Od letošního roku TS Free Dance nabízí možnost on-line zápisu. „Nebojte se přijít, u nás tancují opravdu všichni,“ přidala pozvání Monika Bálešová.

TS Free Dance děkuje za hlasy na Youtube! Díky nim získali pohár!

Foto archiv Jana Bálešová

Taneční studio Free Dance se na Youtube účastnilo soutěže o nejsledovanější video Czech dance tour, nové taneční soutěže, kde zatím sbírá samé zlato. Jana Bálešová v polovině května poprosila prostřednictvím PvNovinek o podporu a hlas. A teď jménem všech tanečníků děkuje za velkou podporu, která vedla k vítězství!

"Díky obrovské vlně podpory jsme zvítězili s naprostým přehledem. Video má dnes přes devět tisíc zhlédnutí a my radost ze získaného poháru," vzkazuje Jana spolu s velkými díky.

Vítězné video si můžete prohlédnout na https://www.youtube.com/watch?v=51Srh9Xmmto. (ber)

Kam v neděli? Na Pohyb je život!

Foto archiv Jana Bálešová

V neděli 4. června bude sportovní hala Sportcentra – DDM Prostějov v Olympijské ulici patřit tanečníkům. Přijďte se podívat na jedinečný XXI. ročník otevřené regionální přehlídky pohybových skladeb!

Přehlídka pro veřejnost začne ve 13,30 hodin, vyhodnocení bude v 16 hodin „Přijďte se podívat na to nejlepší, co je v našem regionu na taneční scéně k vidění,“ přidala pozvánku Jana Bálešová z TS Free Dance.

Uvidíte street dance, show dance, mažoretky, free dance, sportovní a dance aerobic a gymnastické skladby. (ber)

 

Free Dance soutěží na Youtube. Podpořme prostějovské tanečníky!

ilustrační foto Free Dance

Taneční studio Free Dance se na Youtube účastní soutěže o nejsledovanější video Czech dance tour, nové taneční soutěže, kde zatím sbírá samé zlato. Jana Bálešová teď jménem všech prosí o podporu a hlas.

"Na vítěze nám chybí 400 zhlédnutí, a naši rodiče i tanečníci už na to sami nestačí. Moc by nám pomohl každý hlas, který nám dáte," vzkazuje Jana. (red)

Pozor! Bubu show aneb princeznám vstup zakázán se blíží!

ilustrační foto FB Jana Bálešová

EDEN of LIVE pořádá 17. listopadu v 15:30 hodin v Domě služeb ve Vrahovicích Bubu show.

„Jde o  tradiční kouzelných rej masek spojený s volbou MISS a miniMISS BUBU,“ lákají pořadatelé. Návštěvníky čeká cesta za kouzelnou odměnou, strašidelná diskotéka, výtvarná dílna, bar zásobený kouzelnými koktejly, fotoateliér a mnoho dalšího pro děti i jejich BUBU rodiče. (red)

Na Mistrovství ČR opět bodovaly děti z TS Free Dance!

Foto TS Free Dance

V sobotu 11. června 2016 se v Kulturním centru Babylon v Brně konalo Mistrovství ČR Svazu učitelů tance. V nejmladší kategorii zvítězily děti z TS Free Dance z Prostějova.

Ve věkové kategorii do osmi let zvítězili svěřenci trenérek a autorek choreografií Jany a Moniky Bálešových a z Brna si tak odvezli titul Mistrů ČR. "Jsme šťastni a nadšeni z výsledků, jelikož jde převážně o děti, které začaly tancovat na podzim loňského roku. Považujeme to tedy za báječný úspěch! Velmi děkujeme všem rodičům, kteří přímo na místě své děti podporovaly", poděkovala prostřednictvím Prostějovských novinek Jana Bálešoá.

I my gratulujeme! (red)

TS FREE DANCE sklízelo další úspěchy na Mistrovství republiky Svazu učitelů tance

Foto Pavel Petřík

O víkendu 21. a 22. května se v České Lípě konalo další kolo MČR Svazu učitelů tance. Skvěle si v něm opět vedli tanečníci z TS FREE DANCE Prostějov, tentokrát v kategorii dětí a juniorů.

„Z regionu jsme se probojovali se všemi nasazenými šesti choreografiemi. Mistrovství trvalo dva dny, v sobotu jsme soutěžili v parketových kompozicích. V dětské kategorii jsme s choreograií "Domů" v obrovské konkurenci všech vítězů regionálních kol ( postupují vždy jen dva!!!) ze 14 zúčastněných vybojovali zlato a jsme mistři republiky,“popsala první úspěch vedoucí studia Jana Bálešová. Stejně úspěšní byli ze 14 soutěžících junioři, i oni v sobotu vybojovali zlato a titul.

Pozor! Bubu show aneb princeznám vstup zakázán se blíží

ilustrační foto

EDEN of LIVE pořádá 21. listopadu v 15:30 hodin v Domě služeb ve Vrahovicích Bubu show.

„Jde o tradiční kouzelných rej masek spojený s volbou MISS a miniMISS BUBU,“ lákají pořadatelé. Návštěvníky čeká cesta za kouzelnou odměnou, strašidelná diskotéka, výtvarná dílna, bar zásobený kouzelnými koktejly, fotoateliér a mnoho dalšího pro děti i jejich BUBU rodiče.(red)