kotlíkové guláše

Den plný zábavy nabídne guláše, charitu a muziku. Už v sobotu!

ilustrační foto ber

Šestý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů chystají organizátoři na sobotu 4. června. Setkání gulášových mágů se uskuteční opět v Kolářových sadech v Prostějově. Veškerý výtěžek z akce poputuje na transparentní účty zřízené u Komerční banky Prostějov, které založil Okrašlovací spolek města Prostějova pro Zdeňku Kotyzovou a Davídka Vítka. 

Festival pořádá Okrašlovací spolek Prostějov a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov. Zábavný den odstartuje v 9 hodin ráno soutěž ve vaření kotlíkových gulášů. Soutěž bude vyhodnocena kolem třetí odpoledne, následovat bude volná zábava.

Celým odpoledne budou provázet hudební vystoupení kapel Hard, Hloučeláci, Kokeno a Pryor. Doprovodný program je zajištěn po celý den, mimo jiné v podobě výstavy teddy králíčků, vystoupení sokolníků či výstavy motorek. Na své si zcela jistě přijdou děti i dospělí.    

Den plný zábavy nabídne guláše, charitu a muziku. Už v červnu!

ilustrační foto plakát

Již šestý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů chystají organizátoři na sobotu 4. června. Setkání gulášových mágů se uskuteční opět v Kolářových sadech v Prostějově. Veškerý výtěžek z akce poputuje na transparentní účty zřízené u Komerční banky Prostějov, které založil Okrašlovací spolek města Prostějova pro Zdeňku Kotyzovou a Davídka Vítka. 

Festival pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova a Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov. Bude se jednat o zábavný den, který odstartuje v 9 hodin ráno soutěž ve vaření kotlíkových gulášů. Do té organizátoři stále hledají další soutěžní týmy. "Ty se mohou hlásit na na j.petricius@seznam.cz, odkud budeme rozesílat i další informace," uvedl Jiří Petricius.

Pokud bude zájem, soutěž ve vaření kotlíkových gulášů uspořádáme v září, hlásí organizátoři

ilustrační foto ber

Okrašlovací spolek města Prostějova a Jiří Petricius pořádají soutěž ve vaření kotlíkových gulášů již od roku 2015. Šestý ročník v roce 2020 zhatil koronavirus. Organizátoři by ale den plný nejen skvělých pokrmů, ale i zábavy a charity, uspořádali v září.

Záleží ale, jaký bude zájem mezi kuchařskými týmy. "Ty se mohou hlásit na e-mail kolegyně: miladasokolova@seznam.cz, a to do 6. srpna, odkud budeme dále v případě konání rozesílat i další informace," uvedl Jiří Petricius.

„Vstupné by bylo opět dobrovolné, výtěžek akce by byl věnován na transparentní účty Zdeničce Kotyzové a Davídku Vítkovi ze Ptení,“ dodala předsedkyně Okrašlovacího spolku města Prostějova Milada Sokolová.

Takže neváhejte a hlaste se! (ber)