Marky

Vůně zelňačky, bramboráků či grilovaných chobotnic? Je tu Restaurant Day!

ilustrační foto pozvánka

Již dnes od jedenácté dopolední se na zahrádce Národního domu koná Prostějovany stále oblíbenější Restaurant Day. Co nám tentokrát nabídne?

Těšit se můžete na indické speciality, v nabídce bude například rybí suruwa, falafel a kuřecí korma. Poprvé budou na stánku medová srdce, těšit se můžete na domácí pivo, baskickou kuchyni, zelňačku, domácí koblihy, nakládané sýry, domácí loupáky, kváskový chleba. "Prodejci nabídnou kuřecí směs, chobotnice a domácí staročeské buchty," pozvaly všechny zájemce o gurmánské zážitky Milada Sokolová, Martina Šponarová a Markéta Valentová, hlavní organizátorky akce. Novinkou budou také bramborové zelňáky s česnekem, čerstvě natrhanou majoránkou a restovaným špekem.

Srpnový Restaurant Day nabídne suruwu i chobotnice!

ilustrační foto plakát

Restaurant Day je v Prostějově stále populárnější. Jeho letní etapa se uskuteční 27. srpna v době od 11 do 14 hodin opět na zahrádce Národního domu. A nabídne staré i zbrusu nové speciality!

Těšit se můžete na indické speciality, v nabídce bude například rybí suruwa, falafel a kuřecí korma. Poprvé budou na stánku medová srdce, těšit se můžete na domácí pivo, baskickou kuchyni, zelňačku, domácí koblihy, nakládané sýry, domácí loupáky, kváskový chleba. "Budou i grilovaní pstruzi a uzený kapr, chobotnice a domácí staročeské buchty," pozvaly všechny zájemce o gurmánské zážitky Milada Sokolová, Martina Šponarová a Markéta Valentová, hlavní organizátorky akce.

Gurmáni, zbystřete! Květnový Restaurant day se blíží!

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Oblíbený Restaurant Day našel své příznivce i v našem městě. Jste-li zdatnými kuchaři, pekaři, ale i labužníky, vězte, že májový restaurant je na dohled.

Uskuteční se 27. května od 11 hodin na zahrádce Národního domu v Prostějově a hlásit se do něj můžete se svými pochutinami již teď, a to na restaurantdaypv@seznam.cz.

Akci, kterou zaštítilo Zdravé město Prostějov, pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova, Marky anglický bazárek a Martina Šponarová. (red)

Chcete získat univerzální čistič s vůní vánoc? V Marky anglický bazárek na Sídlišti svobody

Foto PvNovinky.cz

Záleží vám na zdraví vašich dětí? Není vám lhostejné životní prostředí? Chcete nakupovat velmi kvalitní českou bytovou kosmetiku za příznivé ceny, nebo si chcete přivydělat? Pak přijďte zajděte ještě dnes do patnácté hodiny třicáté minuty! do Marky bazárku v Prostějově. Již po druhé vás tam čeká Den s Euronou by Cerny.

"Kosmetika je vhodná pro alergiky a ekzemiky, bez chloru, fosfátů, perborátů a formaldehydů," upozorňuje Markéta Valentová, majitelka bazárku. "Dnes do 15:30 je možné soutěžit o univerzální čistič s vůní vánoc, limitovaná edice", dodává Valentová.

Marky bazárek pořádá další Den s Euronou

ilustrační foto plakát

Záleží vám na zdraví vašich dětí? Není vám lhostejné životní prostředí? Chcete nakupovat velmi kvalitní českou bytovou kosmetiku za příznivé ceny, nebo si chcete přivydělat? Pak přijďte 18. října do Marky bazárku v Prostějově. Už po druhé vás tam čeká Den s Euronou by Cerny.

"Kosmetika je vhodná pro alergiky a ekzemiky, bez chloru, fosfátů, perborátů a formaldehydů," upozorňuje Markéta Valentová, majitelka bazárku.

Akce se koná v době od 9 do 15,30 hodin prostorách Marky bazárku v přízemí MC Cipísek v Sídlišti svobody v Prostějově. (red)

 

Den s Euronou v Marky anglickém bazárku se vydařil!

foto Marky

Velmi kvalitní českou bytovou kosmetiku za příznivé ceny představil v pondělí 19. září Marky anglický bazárek v Prostějově. Den s Euronou by Cerny byl velmi úspěšný a rozhodně ne poslední. 

Kosmetika značky Eurona je vhodná pro alergiky a ekzemiky, bez chloru, fosfátů, perborátů a formaldehydů, není testována na zvířatech. Není proto divu, že zájem o vzorečky a výrobky byl velký, a proto by pořadatelky rády Den s Euronou zopakovaly. Během dne se zájemci mohli zúčastnit soutěže o Univerzální čistič 500ml. Losování proběhlo na druhý den dopoledne v bazárku, výherkyní se stala Veronika Bezchlebová. "Na příští akci se můžete těšit za měsíc v druhé polovině října a opět se bude soutěžit.

Nezapomeňte! Marky bazárek pořádá Den s Euronou

ilustrační foto plakát

Záleží vám na zdraví vašich dětí? Není vám lhostejné životní prostředí? Chcete nakupovat velmi kvalitní českou bytovou kosmetiku za příznivé ceny, nebo si chcete přivydělat? Pak přijďte 19. září do Marky bazárku v Prostějově. Čeká vás tam Den s Euronou by Cerny.

Kosmetika je vhodná pro alergiky a ekzemiky, bez chloru, fosfátů, perborátů a formaldehydů, není testována na zvířatech. Zákazníci jsou s ní velmi spokojení, jak potvrzuje Gita Čopáková. " K Euroně jsem se dostala před rokem. Oslovily mne úžasné vůně čističů běžné spotřeby jako je wc čistič, univerzální čistič, přípravek na nádobí a aviváže, ale také to, co ekologické výrobky dokáží. Ve výrobcích nejsou plnidla, proto jsou menší než v běžných obchodech a jsou vysoce koncentrované, což znamená, že všeho dávkujete opravdu malé množství.

Marky bazárek pořádá Den s Euronou

ilustrační foto plakát

Záleží vám na zdraví vašich dětí? Není vám lhostejné životní prostředí? Chcete nakupovat velmi kvalitní českou bytovou kosmetiku za příznivé ceny, nebo si chcete přivydělat? Pak přijďte 19. září do Marky bazárku v Prostějově. Čeká vás tam Den s Euronou by Cerny.

Kosmetika je vhodná pro alergiky a ekzemiky, bez chloru, fosfátů, perborátů a formaldehydů.

Akce se koná v době od 9 do 12 hodin prostorách Marky bazárku v přízemí MC Cipísek v Sídlišti svobody v Prostějově. (red)

OBRAZEM: Restaurant Day přinesl speciality a vynikající chutě

ilustrační foto

Stovky lidí si v sobotu našly cestu do zahrady Národního domu v Prostějově. Restaurant Day příznivce dobrého jídla a pití opět nezklamal.

"Rovnou jsem šla ke stánku paní Skládalové. Její  domácí koláče jsou prostě jedinečné," pochvalovala si nabídku zkušené pekařky Markéta Valentová. "Můj syn miluje grilované chobotnice rodiny Sokolovy. Takže na ně chodíme pokaždé a on si šel pro třetí přídavek," smála se Lenka Černochová. V nabídce byl mimo jiné guláš z hlívy ústřičné či klokana, jedinečné palačinky, cupkake, domácí pivo, kozí sýry, cibulády či limonády z přírodních zdrojů.

Pozor! Oblíbený Restaurant Day již zítra!

ilustrační foto archiv Restaurant Day Prostějov

Oblíbený Restaurant Day našel své příznivce i v našem městě. Jste-li zdatnými labužníky, vězte, že májový restaurant je na dohled. Uskuteční se již zítra, 21. května od 11 hodin na zahrádce Národního domu v Prostějově.

"Těšit se můžete na marmelády, pivo, limo, paštiky, kváskovy chléb, cupcakess, veganské bezlepkové sladkosti, paellu, tortily, koktejly z vína a sherry. Prostějovská firma Green Tree nabídne čokoládové tyčinky, škvarkovou pomazánku, pralinky, cibulády a čokopovidláky. V nabídce naleznete i guláše, šlehačkové zákusky, polévkový bar, nakládané sýry, grilované holloumi ( což je vynikající sýr), domácí čerstvý sýr, domácí jogurty, domácí ořechový likér a víno, slivovici," vypočítali organizátoři.