mgistrát

Z Rostislavovy ulice nechalo město odtáhnout autovrak. A zlikvidovalo ho

foto Magistrát města Prostějova

Pracovníci radnice a Městská policie Prostějov se v poslední době zabývají otázkou nepojízdných vozidel. Pomocníkem v této situaci je novela zákona, kdy obce získaly větší pravomoc, jak se autovraků z obecních lokalit zbavit.

„V roce 2020 bylo rozhodnuto o likvidaci jednoho vozidla, které stálo v ulici Rostislavova – bylo zlikvidováno nyní v lednu. Odstranění autovraku z pozemní komunikace zajistilo město prostřednictvím firmy specializované na ekologickou likvidaci vraků,“ uvedl 1. náměstek primátora Jiří Pospíšil s tím, že ve městě je stále plno vozidel, o kterých si občané myslí, že jde o vrak. Skutečnost je jiná.

Magistrát hledá technika stavebního úřadu

ilustrační foto

Magistrát města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou Technik- referent Stavebního úřadu.

Termín pro podání přihlášky je do 5. 10. 2017, předpokládaný nástup říjen 2017, případně dle možností vybraného uchazeče. Bližší informace o pracovním místě podá Jan Košťál, vedoucí Odboru stavební úřad, telefonní číslo: 582 329 153 nebo Zdeňka Bendová, personalistka MMPv, telefon: 582 329 162. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.