nábor

Náborový příspěvek pro nové strážníky je 50 tisíc

ilustrační foto ber

Rada města Prostějova na svém jednání odsouhlasila zavedení náborového příspěvku ve výši 50 tisíc korun pro nové strážníky městské policie. Novinka vstoupí v platnost 1. dubna 2023.

„Městská policie Prostějov se v současné době potýká s podstavem – nejsou obsazena dvě funkční místa strážníka. V měsíci lednu a únoru 2023 proběhla náborová kampaň v místním tisku, na základě které bylo podáno šest přihlášek na volné pozice. Vzhledem k tomu, že dle zákona je nutná fyzická, psychická a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost a spolehlivost, existuje možnost, že po absolvování přijímacích testů nemusí být vybrán ani jeden uchazeč, případně sám uchazeč odmítne na místo strážníka nastoupit,“ vysvětluje primátor města František Jura.

Přiveďte malé fotbalisty na nábor. Do TJ Haná

Foto TJ Haná

TJ Haná Prostějov pořádá po celý srpen nábor malých fotbalistů.

Děti ročníků 2012 a 2013 můžete hlásit do mladší přípravky, ročníky 2014 a mladší do minipřípravky. Na hřišti za místním nádražím na vás trenéři čekají každou středu v době od 18 do 19 hodin. (red)

LHK Jestřábi hledá nové hráčky!

ilustrační foto plakát

LHK Jestřábi Prostějov pořádá nábor žen a dívek do ledního hokeje. Zve všechny zájemkyně o bruslení a lední hokej, dívky a ženy z Prostějova i z širokého okolí. Přijďte a doneste si jen brusle!

"Dostanete od nás hokejovou výstroj a zajistíme Vám skvělý sportovní program pod vedením zkušených profesionálních trenérů s licencí ČSLH. Tréninky žen a dívek budou pravidelně celou sezonu a najdete je na rozpise ledové plochy zimního stadionu v Prostějově," sděluje klub.

Zájemkyně, hlaste se u Petry Procházkové, telefonní číslo: 608 337 934 nebo e-mail: lhkprochazkova@seznam.cz. (red)

Chcete hrát fotbal? Máte možnost!

ilustrační foto plakát

AFK Prostějov City hledá nové fotbalové naděje.

Holky mezi 10 až 28 lety a kluky ročníků narození 2007 – 2011 a 2002 až 2003 čekají fotbalisté každý čtvrtek od 16 hodin na tréninku na hřišti v Držovicích!(red)