ilustrační foto
Před hodinou, kolem půl desáté, se u tzv. myší díry stala nehoda. Střetl se osobní automobil s projíždějícím vlakem!
"Nehoda se stala přibližně před hodinou, kolem půl desáté. Došlo ke střeu osobního automobilu s vlakem, další okolnosti se teprve šetří na místě," uvedla mluvčí PČR Marie Šafářová. "Jedná se o jednu zraněnou osobu ve vozidle. Pětatřicet osob, které cestovalo ve vlaku, opustilo vlak, těm se nic nestalo. Na místě zasahavali jak hasiči, tak záchranka. Pasažer byl převezen k následné péči do nemocnice", uvedl mluvčí ZZS Olomouckého kraje.