pony

Do stájí M+M zfp s.r.o. přijede zaříkávačka koní Zuzka Prokopová

ilustrační foto Zuzka Prokopová

Stáje M+M zfp s.r.o ve spolupráci se spolkem M+M Očenáškovi pozvaly do Ptení Zuzku Prokopovou. Známá zaříkávačka koní dorazí v neděli 24. dubna.

Zuzka Prokopová zúročuje roky zkušeností nejen v celkové metodice výuky Partnershipu, ale i v praxi. V rámci hesla, že nic není nemožné, pomáhá najít společnou řeč s jejich čtyřnohými partnery začínajícím i dlouholetým koňákům, dětem i dospělým.

Lekce se uskuteční v době od 9,30 do 17 hodin. „Přijďte se podívat, jak se dá pomoci každému koni i majiteli, který si neví rady s chováním, tréninkem a zlozvyky svého koně,“ zvou organizátoři.

Cena lekce je 500 korun pro účastníka bez koně.

Co strávit podzimní prázdniny u koní?!

ilustrační foto plakát

Podzimní prázdniny u koní aneb návrat do přírody. Tak se jmenuje dvoudenní akce, kterou ve dnech 29. až 30. 10. 2015 pořádají stáje M+M zfp s.r.o. ve Ptení.

„Program je určen pro děti od 6 do 15 let. Zahrnuje základní péči o koníky, svezení na jízdárně i v přírodě, hry v přírodě a vaření kotlíkového guláše,“ zvou organizátoři. V ceně je zahrnuta doprava, svačina, oběd, pitný režim, instruktoři, koně, dárky a bezpečnostní pomůcky.
Dovoz a odvoz zajišťují stáje, vždy v 8:35 z Prostějova, návrat je v 16:55 hodin. Informace na tel: 601 587 019, mm.kone@seznam.cz nebo Facebook: Stáje M+M zfp s.r.o. (red)

Využijte vícedenních akcí ve stájích ve Ptení!

ilustrační foto M+M

 

Zajímavé aktivity pro vaše děti připravily stáje ve Ptení. První akcí je Vítání prázdnin s koňmi, následují možnosti příměstských táborů.

Vítání prázdnin s koňmi se uskuteční v době od 1. do 2. 7. 2015, předpokládaný odjezd z Prostějova v 6.20 hod, předpokládaný odjezd ze Ptení -17.05 hod. Je určeno pro děti od 6 do 15 let. Přihlášky i zálohy do 25. 6. 2015. Cena je 900 korun – v ní je pitný režim, oběd, svačinky, výuka jízdy na koni,                     zapůjčení pomůcek, doprava z Prostějova a zpět, kvalifikovaný personál.

Děti mohou u koní přivítat prázdniny či je můžete k nim vypravit na příměstský tábor!

ilustrační foto plakát

 

Stáje M+M zfp s.r.o. zvou malé i velké účastníky na několik zajímavých aktivit. První se uskuteční již začátkem prázdnin.

Vítání prázdnin s koňmi                                               

Už jste byli u koní? Stáje zvou na vícedenní akce!

ilustrační foto M+M

 

Stáje M+M Ptení upozorňují na několikadenní akce, které budou pořádat v prázdninových měsících. Jde o vítání prázdnin s koňmi a dva turnusy příměstského tábora.

Vítání prázdnin s koňmi

Pozor, pozor! Od zítřka se k ranči po hlavní příjezdové cestě nedostanete!

ilustrační foto

 

Nedávno byl široké veřejnosti otevřen nový ranč ve Ptení. Krásné prostředí na relaxaci a odpočinek, ale i na nové zážitky, vzdělávání a aktivity s koňmi a se zvířátky z farmy. Celý areál je vytvořen podle pravidel Feng-shui, i proto zde můžete všichni načerpat pozitivní energii.

Bohužel, z důvodu stavebních prací bude od 11.5. uzavřena hlavní příjezdová cesta na ranč. "V plánku je vyznačená boční cesta na náš ranč. Parkovací místa jsou možná u mostu, popřípadě je možnost po vyznačené cestě dopravit k ranči. Předem se omlouváme za vzniklé komplikace", vysvětlují vzniklou situaci majitelé ranče. (red)

Stáje M+M zfp s.r.o. vás zvou do nově otevřeného jezdeckého areálu ve Ptení!

Foto stáje M+M

 

Krásné prostředí na relaxaci a odpočinek, ale i na nové zážitky, vzdělávání a aktivity s koňmi a se zvířátky z farmy. Celý areál je vytvořen podle pravidel Feng-shui, i proto zde můžete všichni načerpat pozitivní energii.

Máme pro vás tyto nabídky:

* Pro majitele koní - pastevní ustájení

Celodenně k dispozici pro koně – krásné pastviny, voda, seno, přepásání, liz, přístřešky, jízdárna, kruhovka, zázemí. Částka od 1.000 Kč do 3.000 Kč za koně. Nejvyšší komfort pro vašeho koně! Bližší informace na telefonu - 601 587 019, mail: mm.kone@seznam.cz

* Výuka jezdectví 3 - 100 let