PvNovinky

Máme deset tisíc fanoušků! Děkujeme!

ilustrační foto FB PvNovinky.cz

Měsíc květen je krásný sám o sobě. Všechno kvete, začínají se ozývat nové životy a lidský rod rozjasňuje svou tvář. Vy jste ji pomohli rozjasnit naši redakci.

Už řadu měsíců se návštěvnost stránek PvNovinek pohybuje nad hranicí 100 tisíc unikátních vstupů, což nás nesmírně těší.

V minulých dnech se k našim fanouškům přidali další a tak má naše FB stránka přes deset tisíc fanoušků. Jsme nesmírně potěšeni a děkujeme. Věříme, že se na nás i nadále budete obracet se svými podněty a názory a pomůžete nám tak v naší každodenní práci. Tou je přinášet stále nové a zajímavé informace z regionu Prostějovska. Ještě jednou díky a buďte s námi! (red) 

PvNovinky trhly rekord! Děkujeme!

Foto ber

Čtenost PvNovinek se měsíc od měsíce zvyšuje, stejně jako počet našich příznivců. V červenci 2017 jsme díky vám, milí čtenáři, zdolali rekord. Naše stránky tehdy navštívilo neuvěřitelných 133 006 lidí, kteří zhlédli 228 686 článků. A i když jsme si mysleli, že tohle je hodně vysoká meta, v lednu přišlo překvapení. Máme nový rekord! 

Čtenost PvNovinek se již druhým rokem pohybuje nad 100 tisíci, první měsíc roku 2018 nás ale překvapil opravdu hodně. Stránky za jednatřicet dní napočítaly dle TOPlist.cz celkem neuvěřitelných 138 846 návštěv, jejich zhlédnutí bylo spočítáno na 246 596 článků.

 Jak jsme se ale přesvědčili, PvNovinkám jste věrni, což nás nesmírně těší. O to víc, že v některé dny se návštěvnost vyšplhala za hranici deseti tisíc.

Prostějovské novinky trhly rekord! Děkujeme vám!

Foto PvNovinky.cz

Čtenost PvNovinek se měsíc od měsíce zvyšuje, stejně jako počet našich příznivců. V červenci jsme díky vám, milí čtenáři, zdolali rekord. Návštěvy na našich stránkách jsou zaznamenané v počtu 133 006 lidí, 228 686 zhlédnutí článků. Děkujeme! 

Prázdniny jsou v mediální sféře všeobecně pokládány za slabé měsíce. Jsou prázdniny, dovolené, lidé odjíždějí za odpočinkem, mnohdy za hranice republiky. Jak jsme se ale přesvědčili, i v tuto dobu jste PvNovinkám věrni, což nás nesmírně těší. O to víc, že v některé dny se návštěvnost vyšplhala za hranici sedmi tisíc.

Doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň, a na oplátku přejeme krásné léto! (red)

 

PvNovinky děkují za rekord!

ilustrační foto ber

126 124. To je počet čtenářů, kteří v prosinci 2016 navštívili stránky PvNovinek. Díky nim se tak přehoupla hranice našeho dalšího rekordu.

Postavili jste před nás se začátkem roku 2017 velkou výzvu. Doufáme, že nám svou přízeň zachováte i nadále a ještě jednou přejeme do roku 2017 vše nej! (red)

Novoroční přání čtenářům Prostějovských novinek

ilustrační foto ber

Vážení a milí čtenáři, letošní rok byl pro PvNovinky zlomový. Od jeho začátku totiž čtenost měsíčně s železnou pravidelností přesahovala 100 tisíc návštěv. Je to pro nás velká výzva, zejména proto, že právě končící prosinec přinesl další čtenářský rekord - naše stránky získaly více než 125 tisíc návštěv. 

Dovolte nám, abychom vám do roku 2017 popřáli hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak osobních, tak pracovních. Doufáme, že PvNovinkám i nadále zachováte přízeň a budete se podílet na jejich obsahu svými postřehy a tipy. (red)

Je nás 8 000! Děkujeme!

ilustrační foto FB PvNovinky.cz

Vážení čtenáři, před pár dny jsme vám děkovali za přízeň, díky níž Prostějovské novinky letos v listopadu "trhly" čtenářský rekord. Dnes oslavujeme opět a opět vám děkujeme!

Ve čtvrtek 8. prosince dopoledne se počet našich příznivců na Facebooku zastavil na čísle 8 000. Jsme nesmírně rádi, že se těšíme stále větší oblibě. Děkujeme nejen za vaši přízeň, ale také za náměty a připomínky, které nám adresujete. I proto jsou PvNovinky stále pestřejší a zajímavější. Moc si vašeho zájmu vážíme! (red)

Rekord je tady! Díky, díky!

Foto ber

V letošním roce se čtenost PvNovinek jen v jediném měsíci dostala pod hranici 100 tisíc návštěv. Listopad trhl rekord, naše stránky navštívilo 110 167 čtenářů! Děkujeme! A také se omlouváme za technické problémy.

V posledních listopadových dnech jste redakci doslova bombardovali stížnostmi na nefunkčnost našeho webu. Věřte, že jsme z toho byli nesmírně nešťastní, protože ani renomovaní IT nedokázali odhalit chybu. Povedlo se to až pracovníkům firmy Infos, kterým opět děkujeme. Nebýt tohoto výpadku, zcela jistě by návštěvnost přesáhla 120 tisíc. Takže ještě jednou děkujeme za přízeň a doufáme, že tuto hranici pokoříme ještě letos! (red)

Děkujeme za přízeň!

ilustrační foto

Do roku 2016 vykročily PvNovinky rekordní čteností, která pravidelně překračuje sto tisíc či téměř sto tisíc návštěv za měsíc. O víkendu jste nám udělali další radost, počet našich příznivců na Facebooku se přehoupl přes hranici sedmi tisíc!

Vaší přízně si velice vážíme. I nadále se budeme snažit přinášet zajímavosti, novinky, příběhy a zpravodajství, které vás zaujme. A samozřejmě uvítáme jakékoli podněty a zajímavosti, se kterými se na nás obrátíte. (red)

PvNovinky hlásí rekord. Díky, milí čtenáři!

ilustrační foto ber

Do roku 2016 vykročily PvNovinky rekordní čteností. Lednové články vás četlo 101 tisíc, což byl druhý nejlepší výsledek od samotného začátku naší existence. A v únoru jste se ještě zlepšili, protože nás četlo neuvěřitelných 106 891, vůbec nejvíc v historii Prostějovských novinek!

Děkujeme za přízeň, které si nesmírně vážíme. Budeme se snažit i nadále přinášet zajímavosti, novinky, příběhy a zpravodajství, které vás zaujme. (red)

OBRAZEM: Miss sympatie PvNovinek na valentýnské večeři v restauraci Taboo!

ilustrační foto

Mezi finalistkami Miss středních škol Olomouckého kraje jsou čtyři studentky z Prostějova. V minulých dnech jste hlasovali o to, která z dívek je vám nejsympatičtější a která se bude pyšnit titulem Miss sympatie Prostějovských novinek. Zcela jednoznačně vyhrála studentka Jiřího Wolkera, 168 centimetrů vysoká slečna, Nikol Prachařová, která by se chtěla stát vojenskou pilotkou.

Nikol Prachařová dorazila se svým doprovodem na večerní valentýnské menu v restauraci Taboo na Olomoucké ulici v částce pěti set korun, které vyhrála v souvislosti s anketou a získaným titulem Miss sympatie.