Miss

Děvčata pozor! Hledá se Miss Šantovka!

ilustrační foto Šantovka

Přihlaste se do druhého ročníku soutěže krásy Miss Šantovka Olomouc, jejíž finále proběhne v rámci březnových Fashion Days. Přihlášky je možné podat do 13. února.

Vítězka získá kromě korunky a šerpy pro královnu krásy také mnoho hodnotných cen. Spolu s vítězkou budou oceněny také další dvě finalistky a všechny získají možnost modelingové spolupráce přímo s Galerií Šantovka a modelingovou agenturou.

Letos také samozřejmě nebude chybět ani kategorie Miss Šantovka junior pro dívky ve věku 6-10 let, pro které jsou také nachystány zajímavé ceny.

Tip na víkend. Olomoucká Šantovka láká na světoznámé krásky, rychlá auta a soutěže

Foto Galerie Šantovka

Nejnovější trendy v oblékání, módní přehlídky, late night shopping, super rychlá auta, soutěže o zajímavé ceny, hudební vystoupení zpěvačky Lenky Konvičkové, živí modelové ve výlohách obchodů a hlavně 1. ročník Miss Šantovka – na to všechno se mohou těšit návštěvníci Galerie Šantovka poslední květnový víkend. Akce se zúčastní také významné osobnosti ze světa modelingu jako česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, modelka Gabriela Gašparová a česká Miss 2014 Gabriela Franková.

Od včerejška do neděle se návštěvníci Galerie Šantovka ocitnou v centru módních trendů. „Program pro naše zákazníky bude skutečně bohatý. Mohou navštívit fashion show, kde budou naše obchody prezentovat na přehlídkovém mole své nejnovější letní kolekce, více než třicet obchodů nabídne v pátek zákazníkům Late night shopping až do 22:00 a budeme volit historicky první Miss Šantovka. Nudit se nebudou ani pánové, kteří mohou navštívit výstavu supersportů (např. Ferrari, Lamborghini), v nichž se mohou také projet," říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Prostějovská Tereza Žáková je Miss Face!

ilustrační foto

Finálový večer MissOk se uskutečnil v pátek v hotelu Zámek ve Velké Bystřici. Všech dvanáct finalistek bojovalo o korunku a titul Miss Opravdová Krása pro rok 2020. A jednu z korunek si odnesla i prostějovská Tereza Žáková.

Nejvyšší titul vybojovala sedmnáctiletá studentka z pražské konzervatoře Dajána Duru. Nejvíce hlasů na internetu od fanoušků získala Barča Kučerová, a díky tomu vybojovala titul 1. Vícemiss OK. 2. Vícemiss OK zvolila porota Annu Marii Mařákovou. V průběhu včera diváci v sále zvolili Miss Face, kterou se stala studentka RG a ZŠ Prostějov Tereza Žáková.

Finalistky Miss OK 2020 se na soustředění nenudily!

Foto Miss OK

Soustředění před soutěží krásy zdaleka neznamená strohé nacvičování choreografií a pózování pro fotografa. Letošní finálová dvanáctka, mezi kterou je i prostějovská studentka reálného gymnázia Tereza Žáková, měla mezi mnoha jinými aktivitami možnost poslechnout si lifestylovou přednášku, zjistit, co se ukrývá v legendární vile Primavesi nebo vyzkoušet trendy cvičení s vahou vlastního těla, do kterého je zasvětili členové WOclubu.

Dívky si poslechly filozofii tohoto druhu posilování a samozřejmě se ponořily do základních cviků na vlastní kůži. Ty nejšikovnější si za odměnu odnesly pomůcky na cvičení a doufejme i motivaci se k tomuto sportu vracet. Součástí programu také byla originální přednáška o problému udržitelnosti v oblasti elektroniky.

Choreografie sice nebyly to jediné, čemu se finalistky věnovaly, budou mít ale zásadní vliv na podobu finále, a proto bylo potřeba jejich přípravu nepodcenit. O to se postaral špičkový tanečník, choreograf, ale taky herec a moderátor J. K. Sanchez.

Veronika z Prostějova bude reprezentovat v Miss Intercontinental!

Foto missczechrep.cz

Jak PvNovinky informovaly, v Miss Czech Republic uspěla i devatenáctiletá Veronika Šmídová z Prostějova. Stala se hned dvojnásobnou Miss a teď se začne chystat na další soutěž.

Veronika se stala Miss Intercontinental CZ, získala i nejvíc hlasů od hlasujících lidí a obsadila místo Miss Social Media. K prvnímu titulu jí dopomohlo i vítězství v soutěžní výzvě s názvem Top Model. Na světovou soutěž by měla vyrazit koncem roku do Indie.

Soutěž se koná od roku 1971 a je jednou z pěti nejstarších, nejprestižnějších a nejznámějších soutěží na světě. Vítěznou korunu zdobí diamanty ve výši 361 466 dolarů, což je nejdražší korunka ze všech mezinárodních soutěží o krásu. Doufejme, že si ji Veronika nasadí. (ber)

V Miss Czech Republic 2020 uspěla prostějovská Veronika!

Foto missczechrep.cz

Novou Miss Czech Republic se ve čtvrtek večer stala dvaadvacetiletá Karolína Kopíncová z Vrbna pod Pradědem. Na druhém místě skončila Angelika Kostyshynová z Ústí nad Labem a třetí je Natálie Kočendová z Karviné. Na pátém stupínku bodovala prostějovská studentka, devatenáctiletá Veronika Šmídová, která se stala Miss Intercontinental Czech Republic 2020.

„Po vítězce Karolíně Kopíncové jsou všechny dívky na stejné úrovni vicemiss, jelikož jsou vybírány porotou dle toho, na jakou světovou soutěž se typově hodí. Pořadí umístění tedy v tomto případě až tolik velkou roli nehraje,“ uvedla ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

Finále 11. ročníku Miss Czech Republic 2020 proběhlo v prostorách Aureole v Praze, kam byli pozvaní partneři soutěže, zástupci médii a rodinní příslušníci finalistek. Bojovalo v něm deset dívek.

Veroniko, gratulujeme! (ber)

Hledá se opravdová kráska!

ilustrační foto plakát

Všechny středoškolačky, jejich kamarádky či maminky, pozor! Letošní soutěž krásy určená středoškolačkám - Miss OK 2020, bude mít svůj první casting 18. 3. v Olomouci v Galerii Šantovka. Přijďte dokázat, že nejkrásnější holky z celé České republiky jsou právě ve vašem kraji.

V rámci soutěže budou mít děvčata možnost projevit svou osobnost, rozvinout svoji kreativitu a v neposlední řadě se naučí vystupovat na veřejnosti. Účastí v soutěži dívky získají nejen hodnotné ceny, ale také spoustu zkušeností a nové přátele. Soutěž Miss OK je letos poprvé pro dívky z celé republiky, a je tedy nejvyšší čas se přihlásit a bojovat za svůj kraj.

Castingy se konají v pěti krajských městech, v Olomouci 18. 3. v 15 hodin. Na castingu vystoupí řada známých osobností jako je například tanečník JK Sanchez, hudebník Adam Hobza a další.

V Dívce roku uspěly hned dvě dívky z Prostějova! Klára a Vanessa!

Foto rodina Dostálova

V sobotu 29. února se ve Šternberku konalo semifinále Dívky roku 2020. Uspěly v něm hned dvě dívky z Prostějova, shodou okolností kamarádky.   

První místo získala Klára Hrubá, třetí skončila Vanessa Reiterová. Na soutěžící čekaly, mimo jiné, dvě volné disciplíny. V první zvolila Klára gymnastickou sestavu a Vanessa vystoupení pole-dance. V druhé, zaměřené na filmovou tvorbu, se Klárka prezentovala co by Olivia Newton-John, Vanessa se převtělila do Nataši Golové.

Obě čtrnáctileté krásky budou bojovat o nejvyšší titul již 28. března v Praze.

Gratulujeme a držíme pěsti! (ber)

 

Prostějovská kráska je finalistkou Miss Czech republik 2020!

Foto FB Miss Czech republic

Veroniku Šmídovou můžeme vídat na nejrůznějších módních přehlídkách v našem městě. Nyní si připsala další úspěch, je ve finále Miss Czech republik 2019. 

Veronika se do soutěže dostala z castingu v Brně, který se konal 19. října. V semifinále se o tomto víkendu utkala v pražské Pragovce s dalšími devatenácti dívkami. A podařilo se jí dostat mezi nejlepších deset, tedy do finále, které se koná v březnu příštího roku. (ber)

 

Prostějovan bojuje o krasavce roku!

ilustrační foto FB Jiří Hemelka

Do dvanáctky nejkrásnějších mužů České republiky se tentokrát probojoval i jeden pohledný muž pocházející z Prostějova. Ve finále soutěže Muž roku 2019 se předvede v Náchodě 23. srpna i Jiří Hemelka, kterému je aktuálně 29 let a pracuje jako tenisový trenér. Prostějovskou stopu navíc mělo i sedmidenní soustředění všech dvanácti krasavců, které proběhlo v rámci soutěže nedávno v Tunisu.

Všichni finalisté, včetně Prostějovana Jiřího Hemelky, se totiž fotili nejen v módních plavkách a spodním prádle, ale také v oblecích prostějovské firmy Koutný.  Finálový večer v Náchodě budou v závěru srpna uvádět Karel Voříšek a Klára Doležalová. Mezi vystupujícími nebudou chybět Dalibor Janda, Katka Brožová, Daniel Hůlka, Anna Julie Slováčková, Michaela Nosková či Ilona Csáková.

Jiří Hemelka se narodil v Prostějově, studoval Střední odbornou školu podnikání a obchodu a nyní žije v Praze.