krása

V Šantovce se koná casting modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022

ilustrační foto Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022

Slečny a mladí muži se mohou přihlásit do castingu nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, který se 21. května uskuteční také v Galerii Šantovka v Olomouci. Ambasadorem světové soutěže je digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy provádět. Loňské světové finále Elite Model Look vyhrála šestnáctiletá Češka Amélie Konšelová, která byla vybrána právě na castingu v olomoucké Šantovce.

Pro účast na castingu nejsou důležité zkušenosti ze světa modelingu. Podmínkou účasti je pro dívky věk 13 až 21 let a výška nad 170 centimetrů. Mladí muži musí být ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Casting v Šantovce začne v 15.00 hodin. Vybrané dívky a muži se následně zúčastní vyhlášení výsledků, které se uskuteční v červnu Praze. Vítězka a vítěz národní soutěže budou reprezentovat Českou republiku na světovém finále Elite Model Look. Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu.

Děvčata pozor! Hledá se Miss Šantovka!

ilustrační foto Šantovka

Přihlaste se do druhého ročníku soutěže krásy Miss Šantovka Olomouc, jejíž finále proběhne v rámci březnových Fashion Days. Přihlášky je možné podat do 13. února.

Vítězka získá kromě korunky a šerpy pro královnu krásy také mnoho hodnotných cen. Spolu s vítězkou budou oceněny také další dvě finalistky a všechny získají možnost modelingové spolupráce přímo s Galerií Šantovka a modelingovou agenturou.

Letos také samozřejmě nebude chybět ani kategorie Miss Šantovka junior pro dívky ve věku 6-10 let, pro které jsou také nachystány zajímavé ceny.

Hledá se MIss OK!

ilustrační foto Miss OK

Miss OK znamená Miss Opravdová krása. Pravá krása pro nás není jen o vzhledu a univerzálních mírách, ale o unikátním spojení prvků osobnosti jako je šarm, vystupování, vzdělání, nadání a další.

 

„Hledáme dívky, které jsou opravdu krásné. Nezáleží nám na výšce, váze ani barvě vlasů. Jedinou podmínkou zapojení se do soutěže je studium na střední škole.

Možná tak hledáme právě Tebe,“ vzkazují pořadatelé.

Soutěž je určena pro mladé a mladí ji také tvoří. Proto neváhej a přijď v neděli 6. září 2020 ve 13:30 hodin do Šantovky!

Více informací najdeš na www.missok.cz. (red)

Prostějov má další zástupkyni v soutěži krásy!

ilustrační foto Z. Juračková

 

Má 24 let, hnědé oči a vlasy, měří 175 cm a její míry jsou 84/59/90. Úspěšně se zúčastnila řady soutěží krásy, hrdě se hlásí k Prostějovu a vidět ji nyní můžete na portálu idnes. Zuzana Juračková je totiž únorovou Igirl a na konci roku se možná právě díky vašemu hlasu stane vítězkou letošního ročníku této internetové soutěže.

Zuzanu „oděl“ fotograf Robert Novotný do červené a černé. Posadil ji do jedinečného Maserati GranTurismo, které jí opravdu sedne.

I když sama kráska říká, že účast v soutěži je pro ni překvapením, zcela jistě se neztratí a i díky vašim hlasům se jí podaří získat metu nejvyšší v podobě výhry v hodnotě desítek tisíců korun. Mimochodem, tahle soutěž krásy je neobyčejná. Mají ji na svědomí ajťáci z občanského sdružení ITpeopleCZ, jeho cílem je popularizovat IT studijní obory mezi mladými lidi.

Holky z Hané jsou krásné. Niki Trefilová z Kojetína je na obálce Vogue!

Foto časopis Vogue, idnes.cz

 

České modelky jsou ve světě žádané, ja o tom svědčí řada úspěchů českých krásek z poslední doby. Jednu z právě vycházejících hvězd je Niki Trefilová z Kojetína.

Osmnáctiletá studentka gymnázia z Kojetína se objevuje na nejdůležitějších světových přehlídkách a obálkách prestižních časopisů. Rodačka z Hané se stala hvězdou doslova přes noc. Na týdnech módy v New Yorku, Miláně a Paříži získala prestižní exkluzivitu, kdy si modelku vybere určitá značka a ona pak jde jen její přehlídku. V New Yorku to byla značka Calvin Klein, v Miláně pak Versace. Objevila se už i na titulní stránce portugalské mutace časopisu Vogue a v září na dvanácti stranách aktuálního vydání francouzského Vogue, do kterého se dostalo zatím jen minimum Češek.