Miss OK

Miss OK má finalistky. Je mezi nimi i dívka z Prostějova

Foto Miss OK

Casting 7. ročníku soutěže krásy pro studentky středních škol se konal 6. září v olomoucké galerii Šantovka. Z dívek, které přijely z celé republiky, porota nakonec vybrala finálovou dvanáctku. Mezi finalistkami je i prostějovská studentka reálného gymnázia Tereza Žáková. 

Všechny dívky nejprve postupně předstoupily před porotu a představily sebe a školu, na které studují. Poté následovala promenáda v plavkách. Casting dívky zakončily rozhovorem s porotou.

„Výběr byl těžký, ale nakonec se nám podařilo vybrat dvanáctku opravdu krásných dívek. Už se těším, co předvedou na finálovém galavečeru," pochvaloval si ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Hledá se MIss OK!

ilustrační foto Miss OK

Miss OK znamená Miss Opravdová krása. Pravá krása pro nás není jen o vzhledu a univerzálních mírách, ale o unikátním spojení prvků osobnosti jako je šarm, vystupování, vzdělání, nadání a další.

 

„Hledáme dívky, které jsou opravdu krásné. Nezáleží nám na výšce, váze ani barvě vlasů. Jedinou podmínkou zapojení se do soutěže je studium na střední škole.

Možná tak hledáme právě Tebe,“ vzkazují pořadatelé.

Soutěž je určena pro mladé a mladí ji také tvoří. Proto neváhej a přijď v neděli 6. září 2020 ve 13:30 hodin do Šantovky!

Více informací najdeš na www.missok.cz. (red)