skupina

Dejte hlas Koupím Si Kulomet. V soutěži Rádia Haná!

Foto radiohana.cz

Hlasujte do hudební ankety Objev roku Radia Haná 2023 a zvolte VÍTĚZE v kategorii ROCK. Mezi finalisty je Olomoucko – Prostějovská skupina Koupím Si Kulomet. Vítězové soutěže získají promo balíčky v celkové hodnotě 500 tisíc korun!

Kapela Koupím Si Kulomet postoupila do semifinále, ze kterého ji porota jako dělovou kouli vystřelila přímo do finále. „Tam o vítězi rozhodnou primárně výsledky internetového hlasování. Nechť je vítězem kapela z naší milované Hané. Moc za celou kapelu děkujeme,“ vzkazuje za kapelu David Šmidra.  

ABBA se vrací!

ilustrační foto ABBA

Legendární švédská kapela ABBA chystá nové hity! Čtveřice v pátek oznámila, že se její fanoušci mohou těšit na dvě nové písně. Nový klip by měl spatřit světlo světa v prosinci.

Agnetha, Benny, Björn a Anni-Frid jsou zpátky! Populární švédská kapela, která v 70. a na začátku 80. let válcovala hitparády po celém světě, oznámila, že po pětatřiceti letech připraví nové dvě nové písně. Ve spolupráci s britskou televizí BBC připravuje speciální turné, kde budou vystupovat digitální avataři členů kapely. Plánování virtuálního turné ale mělo nečekané následky. "Všichni čtyři jsme cítili, že po nějakých pětatřiceti letech by byla zábava, kdybychom znovu spojili své síly a vydali se do nahrávacího studia. Tak jsme to udělali," svěřila se ABBA na svých stránkách.