úspěch

TS FREE DANCE je čtyřnásobným mistrem republiky!

TS FREE DANCE je čtyřnásobným mistrem republiky!

Z víkendového mistrovství republiky si Taneční studio FREE DANCE Prostějov přivezlo čtyři zlaté a jednu bronzovou medaili.

Zlato získala choreografie s názvem „Just different“ v dětské kategorii, ve stejné věkové kategorii show se za vystoupení „V oříšku“ opět zlatil Prostějov. Další dvě zlata přišla v juniorech, v kategorii skupina za „Už dost“ a v show za choreografii „Druhá šance.“ Bronz získaly děti v kategorii parketového tance za vystoupení „Na větvi.“

Slovensko – země zaslíbená pro fotografa Josefa France

Porota ocenila humorný snímek Josefa France „Hlavně držet stopu“.
Porota ocenila humorný snímek Josefa France „Hlavně držet stopu“.

Prostějovský cestovatel a fotograf Josef Franc opět uspěl na mezinárodní fotografické soutěži na Slovensku. Ke svým dvěma loňským Grand Prix z Bratislavy a Trenčína přidal letos další cenu. Vavříny sbíral opět ve fotosoutěži v Bratislavě.

Tentokrát obsadil 2. místo v kategorii Humor v horské fotografii se svým snímkem „Hlavně držet stopu", který pořídil před časem při výšlapu na běžkách přes vrchol Radhoště se synem Pavlem. Tato fotografická soutěž je součástí mezinárodního festivalu outdoorových filmů nazvaného „Hory a město“, který každoročně probíhá v hlavním městě Slovenska v Bratislavě. „Při vyhodnocení soutěže mě vítali už jako starého známého, prý ať jen fotím dál. Tož budu muset....,“ spokojeně konstatoval Josef Franc.