Zvole

Nakonec zbyl ve Zvoli pro Hanáky bod. SK Zvole – Haná Prostějov 3:3 (1:2)

Oslavenec - nestor a "srdcař " pan Ivan Jančiar. (Foto Oldřich Lošťák)

V posledním kole 1. B třídy skupiny B Olomouckého KFS nastoupili Hanáci na hřišti SK Zvole u Zábřehu na Moravě.  Hostům chybělo z různých důvodů pět hráčů základu, ale už se objevil uzdravený Dospiva.

Ve druhé minutě zahrával Typner trestný kop a hlavička Dospivy šla mimo. V 5. minutě už však Hanáci vedli. Míč po ose Gábor, Hladký skončil opět u Gábora a ten otevřel skóre zápasu – 0:1. V 11. minutě zahrozili i domácí, ale jejich střelu vykopl Trnavský z brankové čáry. Další brejk domácích končil letícím míčem kolem prázdné branky do autu. V 19. minutě se s míčem ve vápně domácích uvolnil Gábor, našel volného Dospivu a ten střelou k tyči zvýšil na 0:2!  O minutu později pálil Gábor, ale opět vedle branky. Ve 26.

Hanáci opět brali tři body

Foto Alena Lošťáková

Haná Prostějov – SK Zvole 2:0 (0:0)

I po osmém kole 1. B. třídy skupiny B olomouckého KFS Hanáci stále neprohráli po 90 minutách hry. Tentokrát na „umělce“ vyzvali nováčka ze Zvole, která se nachází asi pět kilometrů od Zábřehu. Utkání bylo plné tvrdých střetů, faulů a rozhodčí rozdal půltucet žlutých karet.