Nominujte osobnosti na Ceny města Prostějova!

Nominujte osobnosti na Ceny města Prostějova!
ilustrační foto

Do konce února 2023 mohou občané, organizace nebo spolky nominovat na toto ocenění jakoukoli významnou osobnost nebo kolektiv, jejichž práce znamená přínos pro město Prostějov.

„Osobnosti a kolektivy, které výrazně napomohly ke zvýšení prestiže města v jakékoli oblasti své činnosti, si zaslouží naše uznání. Oceňované obory činnosti nijak nevymezujeme, abychom tím nezúžili výběr nominovaných. Cena města Prostějova byla poprvé udělena za rok 2005. Za tu dobu byla udělena mnoha osobnostem, jejichž práce je velmi rozmanitá. Od šíření demokracie, přes celoživotní práci v divadelnictví až třeba po činnost literární, hudební či sportovní,“ uvedl primátor města František Jura.

K nominaci je třeba uvést jméno a příjmení osoby nebo název kolektivu navržených na ocenění, dále za jakou činnost by měli navržení kandidáti cenu získat a podpis a kontakt na navrhovatele.

„Prostějov je bohatý na skvělé osobnosti, proto neváhejte a nominujte občany města či slavné rodáky, kteří přispěli ke zlepšení života u nás nebo propagují město navenek,“ dodala první náměstkyně primátora Milada Sokolová.  

Nominace je třeba doručit na podatelnu magistrátu města do 28. února 2023. Nominační formulář je ke stažení na internetových stránkách města. (red)

Poslat nový komentář