Z radnice si odnesli vyznamenání ti, kteří bojovali proti covidu

Z radnice si odnesli vyznamenání ti, kteří bojovali proti covidu
foto Magistrát města Prostějova
Další fotky: 
Z radnice si odnesli vyznamenání ti, kteří bojovali proti covidu

Primátor František Jura, spolu s členy vedení města náměstky Jiřím Pospíšilem, Alenou Raškovou, Miladou Sokolovou a Jiřím Rozehnalem včera ocenil a vyzdvihl činnost lidí, kteří po celou dobu stáli v první linii boje s koronavirem, nebo první linii řídili. Ocenění převzali medaili primátora statutárního města Prostějova Františka Jury za aktivní přístup a plnění mimořádných a významných úkolů v době pandemie nemoci COVID-19.

Všichni jmenovaní aktivně pracovali jako členové krizových orgánů, plnili mimořádné a zvlášť významné úkoly zejména na úseku ochrany zdraví, plnění krizových opatření, veřejného pořádku a zajištění plnění mimořádných úkolů v době vládou vyhlášeného krizového stavu.

"Úkoly zajišťovali s vysokým nasazením. Jmenovaní se tak s maximálním úsilím, přehledem, profesionalitou a erudicí podíleli v období vyhlášeného nouzového stavu na zajištění krizových opatření ochrany zdraví, životů a pořádku v našem městě. Svým přístupem, rozhodností v krizových situacích významně přispěli k plnění úkolů orgánů veřejné správy, funkčnosti našeho města a v neposlední řadě i tomu, že se naše město nestalo těžko zvladatelným ohniskem nákazy. Za tuto činnost si zaslouží velké poděkování," uvedl primátor František Jura.

Medaile byly uděleny: MUDr. Marii Marsové, MBA, Ing. Adolfu Labákovi, plukovníkovi Mgr. Tomáši Adamovi, plukovníkovi Ing. Marku Sobkovi, policejnímu radovi PhDr. Liboru Šebestíkovi, MVDr. Zuzaně Bartošové, předsedovi představenstva AGEL Středomoravská nemocniční a. s. MUDr. Jiřímu Ševčíkovi, náměstku ředitele nemocnice Prostějov MUDr. Martinu Pomajbikovi, hlavní sestře nemocnice Prostějov Mgr. Marii Jouklové, řediteli ZSS územního odboru Prostějov MUDr. Radomíru Gurkovi, veliteli 601. skupiny Speciálních sil Prostějov plukovníkovi generálního štábu Ing. Tomáši Skácelovi (ocenění převzal podplukovník Petr Mládek), bývalému hejtmanovi Olomouckého kraje Ladislavu Oklešťkovi (nemohl se z pracovních důvodů zúčastnit). (red)

Poslat nový komentář