Těšte se na další hodové Jiřinkové odpoledne!

Těšte se na další hodové Jiřinkové odpoledne!
ilustrační foto pozvánka

 

Okrašlovací spolek města Prostějova pořádá 14. října tradiční Jiřinkové odpoledne. I letos bude  věnováno jedné ze zakládajících členek, zesnulé Jarmile Pospíšilové. Do Národního domu si spolek přizval stálé partnery, firmu Koutný, květinářství Floris a salon Marilyn.

Součástí programu budou módní přehlídky. Zatímco firma Koutný bude prezentovat pánskou módu, ať již společenskou či volnočasovou, salon Marilyn nabídne společenské a svatební šaty. "Majitelka Marilyn, Kateřina Čermáková, hodlá představit úplně novou kolekci," uvedla předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. K dokonalosti předvádějících zcela jistě přispěje i Studio U Hradeb Hany Puklové, které se bude prezentovat líčením a účesy. O kulturní zážitek se postarají členové tanečního klubu Henzély swing a semifinalista Superstar Tomáš Jurenka. Výzdobu a květinové vazby, které budou k vidění v přednáškovém sále, zajistí studio FLORIS Pavly Koutné.

"Už teď se těším na všechny, kdo si najdou čas a Jiřinkové odpoledne navštíví. Zcela jistě nebudou litovat," přidala pozvání Milada Sokolová. Program začne v 16 hodin. (ber)

Poslat nový komentář