Tip na víkend. Olomoucká Šantovka láká na světoznámé krásky, rychlá auta a soutěže

Tip na víkend. Olomoucká Šantovka láká na světoznámé krásky, rychlá auta a soutěže
Foto Galerie Šantovka

Nejnovější trendy v oblékání, módní přehlídky, late night shopping, super rychlá auta, soutěže o zajímavé ceny, hudební vystoupení zpěvačky Lenky Konvičkové, živí modelové ve výlohách obchodů a hlavně 1. ročník Miss Šantovka – na to všechno se mohou těšit návštěvníci Galerie Šantovka poslední květnový víkend. Akce se zúčastní také významné osobnosti ze světa modelingu jako česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, modelka Gabriela Gašparová a česká Miss 2014 Gabriela Franková.

Od včerejška do neděle se návštěvníci Galerie Šantovka ocitnou v centru módních trendů. „Program pro naše zákazníky bude skutečně bohatý. Mohou navštívit fashion show, kde budou naše obchody prezentovat na přehlídkovém mole své nejnovější letní kolekce, více než třicet obchodů nabídne v pátek zákazníkům Late night shopping až do 22:00 a budeme volit historicky první Miss Šantovka. Nudit se nebudou ani pánové, kteří mohou navštívit výstavu supersportů (např. Ferrari, Lamborghini), v nichž se mohou také projet," říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

O víkendu budou přihlášené dívky soutěžit o první titul Miss Šantovka. Spolu s vítězkou budou oceněny také další dvě finalistky. Všechny tři vítězky navíc získají možnost spolupráce přímo s Galerií Šantovka a s modelingovou agenturou PFB Promo Agency. Na akci budou přítomny známé tváře ze světa módy jako česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová, dívka roku Gabriela Gašparová, česká Miss 2014 Gabriela Franková a další zvučná jména z této branže.

Kompletní harmonogram jednotlivých dnů naleznete na webu https://www.galeriesantovka.cz/…21/ (red).

Poslat nový komentář