Zaměstnanci a vedení magistrátu se složili na dobrou věc. Obdarovali dětské domovy i domovy pro seniory

Zaměstnanci a vedení magistrátu se složili na dobrou věc. Obdarovali dětské domovy i domovy pro seniory
Foto MMP
Další fotky: 
Zaměstnanci a vedení magistrátu se složili na dobrou věc. Obdarovali dětské domovy i domovy pro seniory
Zaměstnanci a vedení magistrátu se složili na dobrou věc. Obdarovali dětské domovy i domovy pro seniory
Zaměstnanci a vedení magistrátu se složili na dobrou věc. Obdarovali dětské domovy i domovy pro seniory

Zaměstnanci Magistrátu města Prostějova spolu s vedením města mezi sebou uspořádali sbírku na podporu zařízení sociální péče a pro děti v dětských domovech.

Vybrané peníze konkrétně putovaly do Centra sociálních služeb Prostějov, Dětského domova Plumlov, Dětského domova Prostějov a Domova seniorů v ulici Nerudova v Prostějově.

Celkem se podařilo vybrat 55 tisíc korun. Šeky předali primátor František Jura, první náměstek primátora Jiří Pospíšil, náměstek Jiří Rozehnal a náměstkyně Milada Sokolová.

Jak budou darované finanční prostředky využity již záleží na rozhodnutí ředitelů jednotlivých zařízení. (red)

Poslat nový komentář