Čechomor

Tip na neděli. Čechomor v Náměšti na Hané

ilustrační foto

Agrární komora Olomouckého kraje pořádá dnes od 13 hodin Dožínky. Nabitý program v amfiteátru v Náměšti na Hané potěší děti i dospělé.

Na návštěvníky čeká výstava zemědělské techniky, prezentace a prodej regionálních produktů, bohaté občerstvení, a hlavně nabitý kulturní program. Na své si přijdou i děti, pro které budou připraveny oblíbené atrakce.

Od 16:30 vystoupí skupina Čechomor.  „Vstup je zdarma,“ připomínají pořadatelé. (ber)

Tip na koncert. Čechomor v letním kině Mostkovice

Foto cechomor.cz

Již v pátek 25. června v 19 hodin zavítá do letního kina v Mostkovicích se svým tour „33 radostí života“ kapela Čechomor.

Čechomor slaví letos krásných 33 let na hudební scéně a oslaví to, jak jinak než se svými fanoušky, na koncertech. Můžete se těšit na koncert plný radosti, jak už název turné napovídá. 

Čechomor přiveze svoji nejnovější desku s názvem Radosti života, a kromě toho zazní samozřejmě i starší osvědčené hity. 

Čechomor v Olomouci. Právě dnes!

ilustrační foto Čechomor

Pokud patříte k fanouškům kapely Čechomor, neměl by vám uniknout dnešní koncert, který od devatenácti hodin proběhne ve Sportovní hale Univerzity Palackého v Olomouci.

Společně s kapelou vystoupí její stálý host - zpěvačka Martina Pártlová. Vstupenky od 690 korun koupíte v síti Ticketstream. (red)

 

Květnová porce zábavy s Májem…. aneb ve Vřesovicích nic není nemožné…

ilustrační foto

 

Ve Vřesovicích u Prostějova se sešlo několik nadšenců, kteří se rozhodli v duchu svého kréda „Kultura zpět na vesnici“ pořádat různé kulturní akce pro širokou veřejnost.

Pravidelně se konají slavnosti Stavění máje a Kácení máje, přibyla i Dožatá a nakonec jsme přidali i slavnostnější akce – plesy, a to ve stylu retro. Rádi vždy vítáme děti a mládež a samozřejmě i další spoluobčany, kteří se zapojují do přípravy programu a také se aktivně účastní vystoupení.

Jednoduše – v malebné malé vesnici kousek od Prostějova to žije a o překvapení není nouze.

Tentokrát jsme si ale pro všechny naše věrné návštěvníky připravili specialitu.