Fotbalový Skřítek

Fotbalový Skřítek předal dárky z Vánoční sbírky. Na dětském oddělení nemocnice

Foto Fotbalový Skřítek

Ve čtvrtek v podvečerních hodinách byli aktéři z Fotbalového Skřítka veškeré dary z Vánoční sbírky pro děti v Nemocnici Prostějov. 

Nakonec se z toho při této příležitosti vyklubalo krásné povídání a možná i navázání dlouhodobější spolupráce. "Lukáš Sluka, Vlastimil Lang a Marek Gerhard všem, kteří jakkoliv přispěli, za všechny děti a personál dětského oddělení nemocnice děkují," vzkázal za kolegy Michal Miki Grepl. (red)

 

Fotbalový Skřítek se promítal v kině Metro 70. Prozatím zkušebně

Foto archiv Fotbal

V Prostějovském kině Metro 70 včera tvůrčí skupina 4 Friends (Michal "Miki" Grepl, Vlastimil Lang, Lukáš Sluka a Marek Gerhard) zkušebně promítla část jejich připravovaného filmu Fotbalový Skřítek. 

Jak nám tvůrci filmu sdělili, zkouška dopadla dobře a veškeré práce na filmu jdou správným směrem. Premiéru pro veřejnost směřují na podzim letošního roku. "Pokud nás ještě nějaká nenadálá událost nepřekvapí, mělo by to tak být," prohlásil Vlastimil Lang, který má finální střih a technické úpravy včetně filmové hudby na starost. (red)

Kdy uvidíme nově natočený film Fotbalový Skřítek v prostějovském kině?

ilustrační foto FB Fotbalový Skřítek

Celovečerní amatérský film prostějovských autorů Fotbalový Skřítek z fotbalového prostředí pod vedením Michala Mikiho Grepla finišuje. Tvůrci by jeho promítání rádi spustili v červnu letošního roku.

Pro herce práce skončila, nyní má materiál v práci technika. Film je třeba sestříhat, barevně sladit, ozvučit a doplnit hudbou. "Všichni na tom pracujeme ve svém volném čase, takže premiéru v prostějovském kině Metro 70 plánujeme na červen," uvedl režisér a autor scénáře Miki Grepl. Zároveň ovšem dodal, že tvůrci počítají i s možnými komplikacemi, a tak se termín může posunout na září či říjen.

Fotbalový Skřítek bude následně k vidění i na dalších místech. (ber)

https://www.facebook.com/fotbalovyskritek/

 

Upoutávka na prostějovský film Fotbalový Skřítek je na světě!

ilustrační foto Fotbalový Skřítek

Během celého roku 2017 jsme vás pravidelně informovali o natáčení nového filmu z fotbalového prostředí prostějovského herce a režiséra Michala Grepla. Dnes štáb zveřejnil upoutávku na film, který bude představen veřejnosti v roce 2018.

Jak se štábu upoutávka, tzv. teaser, povedla, můžete zhlédnout na odkaze níže. (red)

Když režisér Troška potká prostějovského režiséra Grepla. V nabitém kině

Foto čtenář

Dnes zažilo kino Metro 70 pořádný nátřesk. Režisér Zdeněk Troška se účastnil se dvěma herci z nově natočené pohádky Čertoviny prostějovské předpremiéry.

Kromě toho, že představil svoji novou pohádku prostějovskému publiku, které přišlo ve skutečně hojném počtu, setkal se i s mladým filmovým režisérem Michalem Greplem, který natáčí svůj druhý film. Ten první jste měli možnost zhlédnout již dříve, dvacetiminutový film Dnes je dobrý den na smrt představil Prostějovanům Miki i v bývalých prostorách divadla Point. Nyní natočil druhý film - Fotbalový Skřítek, na jehož dokončení se stále intenzivně pracuje. "Setkání s panem režisérem Troškou bylo velmi příjemné, byl nesmírně usměvavý a srší z něj velký optimismus!

Fotbalového Skřítka Jiskry Trpenovice můžete podpořit do 9. května!

ilustrační foto Startovač

Jak PvNovinky inormovaly, po loňském nečekaně úspěšném krátkometrážním westernu Dnes je dobrý den na smrt, připravuje Michal Miki Grepl mnohem větší projekt. Hodinový film s názvem Fotbalový Skřítek, bude tentokrát komediálně laděný a bude z fotbalového prostředí. Velký projekt ovšem vyžaduje velké peníze a tak je Miki shání, mimo jiné na Startovači.

„Více o filmu se dozvíte právě na Startovači, kde můžete i přispět nějakou částkou. Za ni naopak vy dostanete odměnu,“ vysvětluje Miki. Podívat se můžete na strákách https://www.startovac.cz/projekty/film-fotbalovy-skritek/

Zatím se na stránce sešlo 37 300 korun místo požadovaných 25 tisíc. Stále ale ještě máte čas, abyste tvůrce podpořili, a to do 9. května.