gynekologicko-porodnické oddělení

Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Prostějov otevírá dveře budoucím rodičům

Foto Nemocnice Prostějov

Při jarním Dni otevřených dveří si budou moci zájemci prohlédnout prostory porodnice, seznámit se s porodními asistentkami, zjistit základní informace ohledně porodu, ale také se na cokoliv zeptat. Akce proběhne v úterý 9. dubna od 14 do 17 hodin a vstup na ni je bezplatný.

„Současným trendem je maximální informovanost maminek a k ní patří určitě i osobní poznávání prostor porodnice. Rádi proto těmto rodičkám, ale i jejich doprovodu – ať už jsou to partneři, kamarádky nebo budoucí babičky, nabízíme možnost navštívit nás, v klidné atmosféře si popovídat a třeba se i dozvědět užitečné informace o přípravě na porod nebo o porodu samotném. Jakmile totiž maminky přijíždějí v pokročilejší fázi porodu, mnohdy už nebývá na delší rozhovory prostor,“ říká Věra Tisoňová, vrchní sestra Gynekologicko-porodnického oddělení.

Nemocnice zve na Den otevřených dveří gynekologicko-porodnického oddělení

Foto plakát

Nemocnice Prostějov zve zájemce na den otevřených dveří gynekologicko-porodnického oddělení. Ten se koná 9. dubna od 14 do 17 hodin.

„Máme pro vás připravenou exkluzivní prohlídku oddělení, možnost setkání s našimi odborníky a odpovědi na vaše otázky týkající se péče o ženy a těhotné. Těšíme se na vaši návštěvu,“ zvou zdravotníci. (red)