Jiráskovo náměstí

Bavorák vylétl na Jiráskově náměstí ze silnice. Skončil v zábradlí

Foto FB

V neděli odpoledne jel 37letý řidič vozidla BMW po ulici Plumlovská v Prostějově a u Jiráskova náměstí se chtěl otočit. Manévr ale nezvládl a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde nejprve narazil do sloupu veřejného osvětlení a poté i do zábradlí, kde jeho jízda skončila. 

"Provedenou dechovou zkouškou a orientačním testem na návykové látky se nepotvrdilo, že by byl řidič pod vlivem jakýchkoli látek. Ke zranění nedošlo a škoda byla předběžně vyčíslena na 75 000 Kč na vozidle, 20 000 Kč na sloupu veřejného osvětlení a 5 000 Kč na zábradlí," sdělila PvNovinkám policejní mluvčí Miluše Zajícová. (ber)

Oprava semaforů na Jiráskově náměstí. Již od zítřka!

ilustrační foto MMP

Od 12. do 31. srpna je naplánovaná částečná uzavírka křižovatky ulic Plumlovská, Palackého, Blahoslavova.

Důvodem uzavírky jednoho jízdního pruhu je výměna semaforů. (red)

Jiráskovo náměstí čeká oprava semaforů

ilustrační foto

Magistrát města Prostějova upozorňuje na částečnou uzavírku křižovatky ulic Plumlovská, Palackého, Blahoslavova. Probíhat zde bude výměna semaforů.

V mimopracovních dnech, v době od 12.8-31.8., bude částečně omezen provoz křižovatky na Jiráskově náměstí z důvodu výměny světelné signalizace - uzavřen bude jeden jízdní pruh. Objížďka není stanovena. Veškerá doprava včetně vozidel hasičů, záchranné služby a autobusové dopravy využije volný jízdní pruh.

Za splnění podmínek osobně zodpovídá: za společnost .A.S.A. TS Prostějov, s.r.o., Průmyslová 1b, 796 01 Prostějov, IČ: 26224178, Patrik Trmač, tel. 737 242 166.