Manon Lescaut

OBRAZEM: Nezvalova Manon zářila v Kolářových sadech

Foto ber, Zdeněk Vystavěl

Nezapomenutelný kulturní zážitek si odnesli diváci ze čtvrtečního představení Moravského divadla Olomouc. Nezvalovu Manon Lescaut herci uvedli pod širým nebem, na pódiu v Kolářových sadech.

Nezvalovy poetické verše, hudba olomouckého rodáka Karla Plíhala a naivní, jiskřivá a vrtkavá Manon v podání Kristíny Herz připravily četnému publiku nezapomenutelný zážitek. „Manon znám velmi dobře, řadu básní jsem si v duchu recitovala s herci. A nahlas i zpívala. Bylo to krásné, mám skvělý zážitek,“ sdělila PvNovinkám paní Eva.

Manon se v sadech představí až 14. září!

Foto plakát

Divadlo v parku – představení Manon Lescaut v Kolářových sadech – se z důvodu předpokládané nepřízně počasí odkládá na 14. září 2023 od 19:00 hodin. Původně měli herci Moravského divadla Olomouc vystoupit 29. srpna.

„Chtěli jsme, aby si lidé opravdu užili představení v parku, nikoliv náhradní "mokrou variantu" v uzavřených prostorách. Proto jsme velmi rádi, že nám Moravské divadlo v Olomouci vyšlo vstříc a nabídlo náhradní termín. Manon Lescaut tedy diváci uvidí v Kolářových sadech ve čtvrtek 14. září 2023 od 19:00," vysvětlila 1. náměstkyně primátora Milada Sokolová. (red)