ilustrační foto čtenářka
V křižovatce Tiché, Kostelecké a Smržické se dnes odpoledne opět bouralo. Krátce po šestnácté hodině se zde střetlo osobní auto s vlakem.
"Žena v osobním vozidle Citroen jela ve směru od Smržic. Za železničním přejezdem u komunikace na Kostelec zastavila, nevšimla si ale, že vůz nestojí v dostatečné vzdálenosti od trati. Do zadní části auta vzápětí narazil osobní vlak, který jel ve směru na Prostějov," popsal PvNovinkám nehodu policejní mluvčí František Kořínek.
Nehoda se podle prvotních informací obešla bez zranění, škoda na obou vozidlech byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. "Alkohol byl u účastníků na místě vyloučen dechovou zkouškou," dodal mluvčí.