nová publikace

Krajská publikace mapuje více než 200 firem

ilustrační foto publikace

Ať už hledáte zaměstnání, obor, ve kterém chcete v budoucnu najít uplatnění, nebo jste investor, který zjišťuje, jak nejlépe zhodnotit peníze, přijde vám vhod krajská publikace Významné firmy Olomouckého kraje 2018.

Na projektu spolupracovalo hejtmanství s Krajskou hospodářskou komorou a jde již o čtvrté aktualizované vydání. Zájemci se doví informace nejen o aktuální ekonomické situaci v kraji, ale snadno si najdou například firmy, které pracují s vyspělými technologiemi. „Společnosti, které se v publikaci prezentují, mají navíc šanci oslovit případné uchazeče o práci. Souhrnné informace o podnikatelském prostředí mohou ocenit také zahraniční partneři, kteří chtějí navázat spolupráci se zdejšími firmami,“ uvedl hejtman kraje Ladislav Okleštěk.

Markéta Skládalová z Cipísku vydává publikaci Jak na to?!

Foto Markéta Skládalová

 

Markéta Skládalová, dáma, která je jednou z duší Mateřského centra Cipísek, vydává svoji publikaci. "Kniha začala loni vznikat jako materiál pro rodiče k besedám a kurzům, které v Cipísku vedu a měla by vyjít příští týden 6.5. v nakladatelství CPress ( Albatros Média a.s.)", říká Skládalová na úvod.

KŘEST KNIHY SE KONÁ VE STŘEDU 13.5. v 16.30 V MC CIPÍSEK za účasti literární redaktorky nakladatelství CPress ( Albatros Média, a.s.) I.Auingerové, hostů i rodičů.

"Kniha bude samozřejmě ke koupi při křtu i v dalších dnech v MC Cipísek pro zájemce i s autogramem, běžně je též zařazena do nabídky knihkupectví", uvádí Markéta Skládalová.

Pomozte budoucí publikaci mapující dějiny radnice

ilustrační foto

Máte doma staré fotografie nebo novinové články týkající se historického života nové radnice? Jste majiteli zajímavé vzpomínky, která by mohla potěšit nebo třeba i poučit?  Pokud se navíc u vás najdou historické dokumenty, které by mohly mít své místo v chystané publikaci o stoleté radnici, je vyhráno.

Magistrát města a Státní okresní archiv, kteří společně pracují na budoucí knížce, se obrací na občany  s prosbou o poskytnutí nebo zapůjčení dokumentačního materiálu k dějinám nové radnice v nejširším spektru.