občanská poradna

OBRAZEM: Akce Občanské poradny Petra Michka v Kostelci na Hané se vydařila

Foto občanská poradna

Plný sál a úsměv na tváři, toho docílili Petr Michek z Občanské poradny společně s Jirkou Krampolem a MUDr. Radimem Uzlem v Kostelci na Hané.

Početné publikum bavili svými historkami a životními moudry. Krásné melodie k tanci i poslechu zahrál Roman Pytlík Doležal se zpěvačkou Markétou. Kdo nezaváhal a přišel, určitě nelitoval. Čestným hostem akce byla senátorka Božena Sekaninová. Fotky jsou také na facebooku Občanské poradny. (red)

Občanská poradna Petra Michka navštívila Brodek u Prostějova

Foto poradna

Zábavný pořad Občanské poradny Petra Michka zavítal do Brodku u Prostějova, a to 25.10.2017. Sál byl plný a diváci se báječně bavili při povídání Jiřího Krampola, Petra Michka a Radima Uzla.

Atmosféru zpříjemňovala Romantika s Romanem Pytlíkem Doležalem, kterého návštěvníci znají z Duo romantika, které účinkuje na TV Šlágr. V druhé polovině programu se diváci pomocí psaných dotazů zeptali například pana Krampola - Váš největší trapas v životě?, Petra Michka - Jaký máte nejzajímavější příběh z občanské poradny?, na pana Uzla byly samozřejmě kladeny dotazy se sexuální a erotickou tématikou.

Guláše vydělaly dvanáct tisíc. Pro Zdeničku a Davídka

Foto Jiří Malíček

Sobotní festival gulášů v Kolářových sadech v Prostějově měl charitativní podtext. V kasičkách se sešlo téměř dvanáct tisíc. Putovaly na konta Zdeničky Kotyzové a Davídka Vítka. 

"Rozpečetila jsem na za přítomnosti úředníků Magistrátu města Prostějova kasičky Zdeňky i Davídka a vložila na transparentní účty 5.679,- korun pro Zdeňku a 6.203,- korun pro Davídka," sdělila PvNovinkám předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

Dobrou zprávu redakce hned volala do Piešťan oběma Zdeničkám, které na klinice Adeli absolvují rehabilitaci. "Jsme moc rády a vděčné, děkujeme všem, kdo přispěli. Moc nás mrzelo, že jsme se nemohly zúčastnit, aspoň jsme se pokochaly fotogaleriemi," vzkázala za obě Zdenka starší. (ber)

OBRAZEM: Sál v Jesenci se otřásal smíchem

Foto občanská poradna

V pátek 2.6.2017 v podvečer se kulturní dům v Jesenci u Konice otřásal smíchem. Konala se zde akce, pořádaná Občanskou poradnou Petra Michka. Pánové Petr Michek, Jiří Krampol a Radim Uzel zde svými příběhy ze života a vtipy bavili početné publikum.

Se svou zdravicí přispěla i předsedkyně Občanské poradny, paní Hana Krampolová, a přislíbila za poradnu pomoc v těžkých životních situacích všem potřebným, kdo se na ně obrátí. Kontakty naleznete na www.opkm.cz . K poslechu hrála kapela No problém.

"Stejnou akci můžete navštívit příští týden 9.6. v 18 hodin, ale tentokrát v Němčicích nad Hanou. Volné vstupenky jsou ZDARMA k odběru v Městské knihovně v Němčicích n/H," vzkazují pořadatelé. (red)

 

OBRAZEM: Gulášový festival v Kolářových sadech

Foto Jiří Malíček

Třináct týmů se sešlo na letošním festivalu gulášů v Kolářových sadech v Prostějově. Nechyběly vymakané kotlíky, spousta vůní a dobrá nálada. 

Zúčastnily se týmy Bylo nás pět, Modří Sokoli, Pv Free Net, Čertice, Pepinova pizza, Vodáci SQ, Ende Team, Čertice, Izabelka Team - Prostějov bez cenzury, Chutě zo žitného ostrova, Kapříci, Bylo nás pět - Prostějov bez cenzury a No Name Team. 

Zábavné odpoledne s Krampolem, Uzlem a písničkářem Kekešim se blíží!

ilustrační foto plakát

Okrašlovací spolek města Prostějova a Občanská poradna Petra Michka zve na akci Zpívání, zpívání, bolest a smutek zahání. Uskuteční se v pátek 2. června v době od 14,30 do 16,30 hodin v parku Centra sociálních služeb v Lidické ulici v Prostějově. Akce se koná pod záštitou Zdravého města Prostějov a primátorky Aleny Raškové a je volně přístupná veřejnosti! 

Těšit se můžete na zábavné odpoledne s vyprávěním Radima Uzla a Jiřího Krampola. O hudební doprovod se postará Karel Kekeši. "Podobnou akci pořádáme též ve čtvrtek pro Domov seniorů na Nerudově ulici, ale tam se koná uvnitř budovy a je omezená kapacitně. Rádi Vás tedy uvidíme v pátek v krásném prostředí parku na Lidické", přidala pozvání Milada Sokolová z pořádajícího Okrašlovacího spolku. (red)

 

Zpívání zažene smutek. Nejen seniorům!

ilustrační foto plakát

Okrašlovací spolek města Prostějova a Občanská poradna Petra Michka zve na akci Zpívání, zpívání, bolest a smutek zahání. Uskuteční se v pátek 2. června v době od 14,30 do 16,30 hodin v parku Centra sociálních služeb v Lidické ulici v Prostějově. Akce je volně přístupná veřejnosti! 

Těšit se můžete na zábavné odpoledne s vyprávěním Radima Uzla a Jiřího Krampola. O hudební doprovod se postará Karel Kekeši. "Chtěli jsme udělat radost seniorům a potěšit je. Třešinkou na dortu je, že park je volně přístupný veřejnosti, proto věříme, že přijdou i lidé, kteří si společně se seniory zazpívají či se pobaví vyprávěním herce a sexuologa", přidala pozvání Milada Sokolová, předsedkyně spolku.

Akce   se koná pod záštitou Zdravého města Prostějov a primátorky Aleny Raškové. (red)

 

OBRAZEM: Občanská poradna Petra Michka bavila Ohrozim a Plumlov

Foto opkm.cz

Ve středu 3. května uspořádala Občanská poradna Petra Michka zábavný večer v kulturním domě v Ohrozimi. Moderátorem pořadu byl Petr Michek. Návštěvníci se pobavili historkami a vtipy herce a moderátora Jiřího Krampola a známého sexuologa Radima Uzla.

Pánové, ač nějaký ten křížek na krku již mají, chrlí své příběhy, postřehy, básničky a vtipy jeden za druhým. K poslechu i tanci hrála kapela Romantika a ladnost pohybu předvedli tanečníci a tanečnice dětské a juniorské kategorie z tanečního studia Free Dance Jany Bálešové.

Matky s dětmi v ADDARu dostanou novou lednici

Foto ber

S darem v podobě šeku v hodnotě šesti tisíc korun a pytli oblečení pro ženy a děti zavítali dnes do Azylového domu pro osamělé rodiče s dětmi zástupci Okrašlovacího spolku města Prostějova a Občanské poradny Petra Michka. Šek převzal ředitel Azylového centra Jan Kalla.

Šek spolu s Petrem Michkem předávala předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová. Do Prostějova přijeli i spolupracovníci Petra Michka, herec a moderátor Jiří Krampol a nejznámější český sexuolog Radim Uzel. Všichni se pak podívali na prostředí, ve kterém maminky s dětmi v objektu v Pražské ulici žijí. "Domlouvali jsme se s panem ředitelem, co by bylo potřeba a shodli se právě na lednici. Výběr už je na něm," uvedla Milada Sokolová. 

Jiří Krampol a Petr Michek otevřeli občanskou poradnu

ilustrační foto občanská poradna

Od začátku listopadu 2016 funguje v Prostějově Občanská poradna Jiřího Krampola a Petra Michka. Poskytuje službu základního sociálního poradenství, rady, informace a pomoc lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci nebo kterým taková situace hrozí. Poradna rovněž usiluje o to, aby občané netrpěli neznalostí svých práv a povinností nebo dostupných služeb, zejména sociálních.

Zeptali jsme se Jiřího Krampola i Petra Michka na impuls, který je vedl k založení Občanské poradny v Prostějově.

Odpovídá Jiří Krampol: