Jiří Petricius

Řeznictví a uzenářství Petricius otvírá v novém

ilustrační foto ber

Prodejna masa, uzenin a jiných lahůdek, kterou najdete v Dolní ulici v Prostějově, otvírá 1. listopadu v novém. Nabídne možnost prodeje obědů.

"Od listopadu navíc vaříme obědy. Nejen pro firmy, ale i pro veřejnost. Koupit jídlo si může každý, musí si ale donést vlastní nádobu," vzkazuje Jiří Petricius.

Otevřeno bude od úterý do pátku v době od 8 do 14,30 hodin. (ber)

 

Přihlaste se do gulášových týmů!

ilustrační foto Jiří Malíček

Jak PvNovinky informovaly, již čtvrtý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů chystají organizátoři na sobotu 12. května. Setkání gulášových mágů se uskuteční opět v Kolářových sadech v Prostějově. Festival pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov.

Bude se jednat o celodenní zábavný program, který odstartuje v devět hodin ráno soutěží ve vaření kotlíkových gulášů. Do té organizátoři hledají další soutěžní týmy. "Ty se mohou hlásit na na j.petricius@seznam.cz, odkud budeme rozesílat i další informace," uvedl Jiří Petricius. 

Veškerý výtěžek z akce poputuje na transparentní účty zřízené u Komerční banky Prostějov, které založil Okrašlovací spolek města Prostějova pro Zdeňku Kotyzovou a Davídka Vítka. (ber)

Vepřové hody voní Dolní. Právě teď!

ilustrační foto plakát

Jitrnice, jelítka, teplý ovar, játra a další pochutiny nabízí dnes v rámci domácí zabíjačky Řeznictví a uzenářství Petricius v Dolní ulici v Prostějově.

"Neváhejte a přijďte, hlavně nezapomeňte konvičky na prdelačku," přidal pozvání Jiří Petricius. (ber)

 

Guláše vydělaly dvanáct tisíc. Pro Zdeničku a Davídka

Foto Jiří Malíček

Sobotní festival gulášů v Kolářových sadech v Prostějově měl charitativní podtext. V kasičkách se sešlo téměř dvanáct tisíc. Putovaly na konta Zdeničky Kotyzové a Davídka Vítka. 

"Rozpečetila jsem na za přítomnosti úředníků Magistrátu města Prostějova kasičky Zdeňky i Davídka a vložila na transparentní účty 5.679,- korun pro Zdeňku a 6.203,- korun pro Davídka," sdělila PvNovinkám předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

Dobrou zprávu redakce hned volala do Piešťan oběma Zdeničkám, které na klinice Adeli absolvují rehabilitaci. "Jsme moc rády a vděčné, děkujeme všem, kdo přispěli. Moc nás mrzelo, že jsme se nemohly zúčastnit, aspoň jsme se pokochaly fotogaleriemi," vzkázala za obě Zdenka starší. (ber)

OBRAZEM: Gulášový festival v Kolářových sadech

Foto Jiří Malíček

Třináct týmů se sešlo na letošním festivalu gulášů v Kolářových sadech v Prostějově. Nechyběly vymakané kotlíky, spousta vůní a dobrá nálada. 

Zúčastnily se týmy Bylo nás pět, Modří Sokoli, Pv Free Net, Čertice, Pepinova pizza, Vodáci SQ, Ende Team, Čertice, Izabelka Team - Prostějov bez cenzury, Chutě zo žitného ostrova, Kapříci, Bylo nás pět - Prostějov bez cenzury a No Name Team. 

Soutěž ve vaření kotlíkových gulášů se plní! Přijede i soutěžící ze Slovenska!

ilustrační foto Josef Dekastello

Loňský druhý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů sklidil u prostějovské veřejnosti velmi kladný ohlas. Organizátoři proto chystají další setkání gulášových mágů. Uskuteční se 3. června v Kolářových sadech a přihlásit se do něj můžete i vy. Vařit se totiž bude o zajímavé ceny.

Festival pořádá Okrašlovací spolek města Prostějova a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov.

Právě Jiří Petricius oznámil, že bude možno ochutnat nefalšovaný maďarský guláš. „Účast v soutěži přislíbil pan Kovács, majitel Mäsocentra Veľký Meder. Je to skutečý mistr řezník a uzenář,“ konstatoval. Start v soutěži potvrdil pěvecký sbor Proměny, dvě družstva by měla vyslat FB skupina Prostějov bez cenzury.

Týmy se utkají o atraktivní ceny, třeba vepřovou kýtu, bečku piva či welness pobyt v Jeseníkách.

Poslední jarní zabijačka se blíží, zve Řeznictví a uzenářství Petricius

ilustrační foto plakát

Ve středu 12. dubna nabídne prodejna v Dolní číslo čtyři v Prostějově mimo jiné prdelačku, teplý ovar, zapečenou jitrnici, škvarky a pečené i vařené maso.

"V nabídce bude i ochutnávka produktů Zlaté farmy Štětovice," zve Jiří Petricius. Zabijačka začíná v deset hodin, nezapomeňte konvičky na polévku! (red)

 

Chystá se další soutěž ve vaření kotlíkových gulášů. Hledáme kuchaře!

Foto archiv PvNovinky.cz

Loňský druhý ročník soutěže ve vaření kotlíkových gulášů sklidil u prostějovské veřejnosti velmi kladný ohlas. Organizátoři proto chystají další setkání gulášových mágů. Uskuteční se 3. června v Kolářových sadech a přihlásit se do něj můžete i vy.

Festival pořádá Okrašlovací spolek Prostějov a majitel Maďarských specialit Jiří Petricius pod záštitou Zdravého města Prostějov. „Přihlášky přijímáme na j.petricius@seznam.cz, odkud budeme rozesílat i další informace,“ uvedl Petricius.

Soutěž bude opět spojena se zábavným odpolednem pro děti i jejich rodiče. Program je momentálně v jednání. 

OBRAZEM: Vepřové hody voní Dolní

Foto ber

Jitrnice, jelítka, teplý ovar, játra a další pochutiny nabízí dnes v rámci domácí zabijačky Řeznictví a uzenářství Petricius v Dolní ulici v Prostějově.

"Neváhejte a přijďte, k ochutnání máme na prodejně i výrobky ze Zlaté farmy ze Štětovic. A pořád je k mání i prdelačka," přidal pozvání Jiří Petricius. (ber)

Nezapomeňte! Domácí zabijačka již za chvíli!

ilustrační foto plakát

Ve čtvrtek 9. března nabídne Řeznictví a uzenářství Petricius mimo jiné prdelačku, teplý ovar, zapečenou jitrnici, škvarky a pečené i vařené maso.

"V nabídce bude i ochutnávka produktů Zlaté farmy Štětovice," zve Jiří Petricius do provozovny v Dolní ulici číslo 4, nedaleko restaurace U tří bříz. Zabíjačka začíná v deset hodin, nezapomeňte konvičky na polévku! (red)