přehlídka pohybových tanců

Největší prostějovská taneční přehlídka se blíží!

Foto Pavel Ponížil

V neděli 4. června proběhne na sportovní hale Sportcentra – DDM již avizovaná tradiční taneční přehlídka Pohyb je život! První choreografie bude možné spatřit od 13:30 hodin. Pořadatelé z regionálního centra České asociace Sport pro všechny se Sportcentrem – DDM přichystali opět bohatý program, když se na tanečním parketu vystřídá na 450 tanečníků ze sedmi různých tanečních škol a studií.

A kdo se představí letos? „Mezi tradiční účastníky akce patří TS Free Dance, TŠ Pirouette a Aerobik klub Pavlíny Radičové. V minulých letech jsme zahájili spolupráci se školou Extension Dance pod uměleckých vedením Ondřeje Berkyho či prostějovským roztleskávačkami. Mám velkou radost, že se vrací na halu i Základní umělecká škola pod vedením Pavly Krieger Jahodové. Letos prvně se nám představí taneční škola z Tovačova,“ uvedl jeden z hlavních pořadatelů akce Jan Zatloukal.

Startuje regionální přehlídka pohybových skladeb POHYB JE ŽIVOT!!!

ilustrační foto plakát

Letošní jubilejní 20. ročník přehlídky proběhne v neděli 5. června 2016 na sportovní hale Sportcentra – DDM Prostějov. Slavnostní zahájení se uskuteční ve 13:30 hodin, pak již bude následovat samotná přehlídka.

„Letos se na parketu vystřídá na 400 tanečnic a tanečníků. Přehlídka nabídne free stylové formace, ale k vidění budou i tradiční taneční choreografie. Mezi tanečními školami, které budou vystupovat, jsou pravidelní účastníci TS Free Dance, Taneční škola Pirouette, TS Extension Dance (Sportovní klub K2), Aerobik klub Pavlíny Radičové či T.S. R. A. Dance, Mažoretky Krokodýlek, ale i mnoho dalších,“ přidal pozvání Jan Zatloukal ze Sportcentra – DDM s prosbou: "Automobily ponechte raději doma, je tu omezená možnost parkování pro tolik účastníků a diváků!" (red)