slevy

OKAY vyprazdňuje sklady. Opět

ilustrační foto plakát

 

S další lákavou nabídkou je zde řetězec Okay. Nabízí až 58 procentní slevy na stovky druhů zboží.

Akce potrvá od 16 do 24. března. Za jedinečné ceny tak můžete sehnat například sušičku, ale i pneumatiky na vás vůz. (red)

OKAY zavírá prodejnu a nabízí až 72 % minus

ilustrační foto: ww.okay.cz

 

Do záplavy povánočních slev razantně vlétla také firma OKAY.

Tato společnost s elektrem zavírá svou prostějovskou pobočku u Kauflandu na Okružní ulici, a podle svých materiálů zde nachystala pro zákazníky slevy až do výše 72 procent původní ceny. To už tedy může stát za to vydat se za výprodeji. (red)

Velké slevy i nadále pokračují!

ilustrační foto ber

 

Elektroniku, oblečení, boty, dárky, kosmetiku, sportovní zboží, věci do domácnosti i potraviny můžete nyní koupit s nálepkou Slevněno! Obchody totiž odstartovaly další šňůru slev.

Například ve všech prodejnách Lidl se výprodeje týkají oblečení a spotřebního zboží například pro domácnost a kuchyni, dílnu nebo sportovní vybavení. Albert a INTERSPAR naleznete slevy na oblečení, zimní doplňky, sportovní zboží, kosmetické balíčky a knihy. Například dětské hračky můžete nakoupit až se 60 procentní slevou. V obchodním domě TESCO povánoční slevy odstartovaly již včera.

Slevy začaly, první nastartovaly internetové obchody

ilustrační foto internet

 

Ten, kdo nechal nákup dárků na čas po vánocích, zcela jistě neprohloupil. Už na Boží hod totiž začaly roztáčet kola slev internetové obchody, o den později se přidaly kamenné obchody. Nabízí mimo jiné citelně slevněnou elektroniku, oblečení či zimní sportovní potřeby.

Třeba v e-shopu Kasa.cz dosáhnou slevy až 73 procent, Alza nabízí kromě slev ještě dárky zdarma. „Chci si koupit nový notebook, už jsem si jeden vyhlédl. V osvědčeném internetovém obchodě stojí po slevě o 3500 korun míň,“ nechal se slyšet pětadvacetiletý Jakub.

Do slev jde i rodina paní Jany. „Chceme novou televizi a tak jsme se rozhodli s nákupem počkat po vánocích. Nelitujeme, manžel ji už dneska zaplatil, stojí místo 18cti tisíc třináct,“ pochvalovala si. (ber)