štika

Neuvěřitelné rybářské foto!

Foto inrybareni.cz

 

Tento neuvěřitelný obrázek jsme pro vás našli na facebookovské stránce Rybaření.

Reakce na foto jsou různé, od "chudák kačka" po "skvělý oběd: štika nadívaná kačenou".

Co soudíte vy, čtenáři?

První léčivá pyramida v Prostějově, kdo nevěří, ať tam běží…

ilustrační foto

V centru města se objevila takzvaná léčivá pyramida. Její energetické účinky mají údajně pomáhat našemu zdraví. Nad tím jestli skutečně mohou odbourat potíže, můžeme polemizovat. Smysl tohoto zařízení přiblížil autor pyramidy, Vladimír Böhm.

Takzvaná pyramidální energie je známá od časů starých Egypťanů. Odborníci ji postupně zkoumají a co se o ní doposud ví je to, že má harmonizovat energetický stav člověka.

„Pokud je zdravotní problém, půlhodinový pobyt v pyramidě člověka energeticky harmonizuje. To, co je poškozeno se pomalu vrací do původního stavu,“ říká o údajných účincích autor čtyřmetrové stavby Vladimír Böhm.

Celá věc poněkud zavání tajemnem, můžete uvést nějaké příklady, kde mají tyto účinky pomáhat nebo už dokonce pomohly?

Až moje nemoc mi otevřela oči!

ilustrační foto

Jak se stravovat a jak správně žít? Jak vyzrát na choroby, na něž je klasická medicína krátká? O problematice zdravého životního stylu bude podrobně informovat přednáška, kterou si mohou lidé vyslechnout v pondělí 17. června, od páté hodiny odpolední, v Národním domě. Ochutnávku toho o čem bude řeč, nabídl přednášející lékař Bohuslav Macháň.

Celostní medicíně se věnuji dva roky. Přivedla mě k ní moje nemoc. Nejprve mi nepomohly "klasické" léky a postupy lékařství. Začal jsem pomoc hledat v přírodě. Zjistil jsem, že jsem si o chorobu "koledoval". Zpětně uznávám, že jsem se k sobě choval strašně. Za osmdesát procent nemocí si podle celostní medicíny můžeme sami! Civilizační choroby ohrožují každého, od narození. Člověk se narodí nahý, mokrý a hladový. Pak se věci začnou zhoršovat.

Principy celostní medicíny je nutné aplikovat už při plánování početí dítěte