Jan a Sára Saudkovi

OBRAZEM: Nahota Saudků zaplnila plumlovský zámek!

ilustrační fota David Vančík + PvNovinky

 

Galerie Knížecí dvůr Hluboká nad Vltavou a Zámek Plumlov přilákaly na vernisáž mnoho desítek kulturymilovných návštěvníků.

A není se čemu divit! 

Jednalo se o vernisáž fotografií Sáry a Jana Saudkových, ženská polovina autorské dvojice byla přítomna přímo na Plumlově. 

Výstavu uvedl Pavel Frelich a galeristka Marie Hanušová.

Zda jde o zdařilou výstavu, se můžete sami přesvědčit přímo na zámku při prohlídkách nebo na fotografiích Davida Vančíka či našich redaktorů.

Až moje nemoc mi otevřela oči!

ilustrační foto

Jak se stravovat a jak správně žít? Jak vyzrát na choroby, na něž je klasická medicína krátká? O problematice zdravého životního stylu bude podrobně informovat přednáška, kterou si mohou lidé vyslechnout v pondělí 17. června, od páté hodiny odpolední, v Národním domě. Ochutnávku toho o čem bude řeč, nabídl přednášející lékař Bohuslav Macháň.

Celostní medicíně se věnuji dva roky. Přivedla mě k ní moje nemoc. Nejprve mi nepomohly "klasické" léky a postupy lékařství. Začal jsem pomoc hledat v přírodě. Zjistil jsem, že jsem si o chorobu "koledoval". Zpětně uznávám, že jsem se k sobě choval strašně. Za osmdesát procent nemocí si podle celostní medicíny můžeme sami! Civilizační choroby ohrožují každého, od narození. Člověk se narodí nahý, mokrý a hladový. Pak se věci začnou zhoršovat.

Principy celostní medicíny je nutné aplikovat už při plánování početí dítěte