Václav Noid Bárta

Těšte se! Prostějovské léto nabídne Calltu, Noida, Olympic i renesanci!

Ilustrační foto Olympic.cz

Pavel Callta, Stracené ráj, ale i Olympic nebo Vašek Noid Bárta. Tyto hvězdy nabídne prostějovskému publiku prázdninový program Prostějovského léta. K tomu pochopitelně vystoupí jako předskokani naše místní hudební tělesa jako Něco mezi, KEKS a další.

„Na programu bude také již tradiční módní přehlídka, na níž diváci budou moci obdivovat i renesanční kostýmy, protože přehlídka se částečně ponese v duchu oslav Pernštejnského roku. Bonusem nebo jakousi nadstavbou bude bezesporu představení Podskalák, které uvede Moravské divadlo v Kolářových sadech. Zapomenout nesmím na pestrou letní nabídku prostějovské knihovny, letní kino na nádvoří zámku či vycházky a tvořivé dílny Ekocentra IRIS. Určitě se máme všichni na co těšit,“ říká náměstkyně primátora Milada Sokolová. (red)

Program Prostějovské zimy 2021 je jasný. Potěší, pobaví a zahřeje nejen u srdce

ilustrační foto ber

Zimní čas se nezadržitelně blíží a s ním tradiční oslavy Vánoc a konce roku. Prostějov čeká již páté slavnostní otevření kluziště, kde bude probíhat sportovní program, rozsvěcení vánočního stromu (26. listopadu), jarmareční prodeje, kulturní vystoupení a velká porce vánoční pohody…

„Kompletní program již máme připraven, vycházeli jsme totiž z návrhu loňského roku, protože nám jej vloni zhatil covid. Bude opět bohatý, jak jsou Prostějované zvyklí, a to, jak včetně oblíbené akce Česko zpívá koledy, tak programů pro děti, které jsou připraveny a budou realizovány v Kulturním klubu Duha. Na rozsvícení vánočního stromu jsme pozvali zpěváka Vaška Noida Bártu, který se již do Prostějova těší,“ slibuje náměstkyně primátora Milada Sokolová.